Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséég! Tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég! Tetszik az egyik legjobb barátnőm volt pasija! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottak és már régebben észrevettem hogy a fiú érdeklődik irántam, odajön hozzám a suliban, ha szomorú vagyok megpróbál megnevettetni és nagyon aranyosan viselkedik velem... Sose volt pasim körülöttem mindenkinek volt már szinte... Én nem akarok csak azért járni valakivel hogy elmondhassam hogy volt valakim. De ez a fiú igaz hogy elég gyerekes és nem egy álompasi de úgy érzem rendes :) A barátnőm már nem szereti de nem tudom hogy barátságunk hogy alakulna ha a fiúval összejönne valami... Szerintetek? :(( 15/L
2013. febr. 12. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik legjobb barátnőd?? szerintem legjobb barátnőből csak 1 van

am simán gyere vele össze ha megsértődik a barátnőd van helyette másik legjobb :)

2013. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem az osztályban... Mert a fiú és a lány is osztálytársam xD Nem lenne jó ha kiközösítenének :/
2013. febr. 12. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj,hogy miként alakulnak a dolgok a fiúval.Esetleg a barátnőd véleményét is megkérdezheted,persze ne konkrétan.Hanem hogy mi a véleménye az ilyen helyzetről.De ha valóban a legjobb barátnőd,akkor örülni fog a boldogságodnak.
2013. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!