Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves nő vagyok és egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő vagyok és egy 12 éves lány szintjén viszonyulok a randizáshoz, ismerkedéshez. Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Egész életemben csak fellángolásaim voltak (meg egyetlen 2 hónapos kapcsolatom), amikből vagy barátságok lettek vagy már nem is beszélek az illetőkkel. Kiválasztok magamnak pasikat, hogy ő kell, aztán mikor nem sikerül, évekig bezárkózom mire kinézek megint egyet.


A köztes időt azzal töltöm, hogy még elérhetetlenebb pasikat, színészeket nézegetek és álmodozom róluk. Szerintem ez ennyi idősen hatalmas gáz és nem tudom hogyan törjek ki ebből. Szerintetek?


2012. jún. 4. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem rázod magad sürgősen gatyába, elkapkodják előled a jó pasikat.
2012. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is sejtem:),de nem tudom hogyan kéne. Nagyon ritkán tetszik meg valaki, én pedig még sosem tetszettem senkinek. Tehát kimaradt a randizgatós, flörtölős időszak az életemből, azért most eléggé bánom.
2012. jún. 4. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Van még pár éved az életedből,hogy anya legyél,kb 40 évesen már elég nehéz teherbe esni(persze ebbben is akadnak kivételek),illene teherbe esés előtt 1 évvel ismerni az illetőt,akitől gyereked lesz.Hogy miért jövök a gyerek témával?Szerintem minden valamire való nő szeretne anya lenni,és ahoz nem árt egy pasi,akibe szerelmes.Szerintem nem kell erőltetni,persze enyi idősen én is paráznék.én 23 éves vagyok,és már volt szerelmem,és évekig éltem ugyanazzal a csajjal(és pasi vagyok),nekem vagy szerencsém volt,vagy neked nem.De te jártál jobban,pár csalódással,válással kevesebbet kellett megélned,mint a korodbeli nők többsége.Nem lehet mit tenni,vagy rád talál a szerelem,vagy vénlány leszel.De az is lehet,hogy nem tudsz kötődni,ezt meg egy pszihomókussal kéne megdumálnod.
2012. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

erre tökéletes megoldás ha lotyóként viselkedsz.azaz nulla ruciban riszálsz(ha jól nézelki) és bárki megy oda hozzád ,egyből nyitszfelé

dumálás érett témákról,és hagyod hogy az elsőn megcsináljon a srác.

2012. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazabol ket lehetoseged van:


1. Vagy azt valasztod, hogy valahogy szakitasz az eddigiekkel, kihuzod sajat magadat a hajadnal fogva ebbol az allapotbol, megprobalsz 180 fokos fordulatot venni, az eddigi hibakbol es a multbol tanulni, levonni a megfelelo kovetkezteteseket es belekezdeni egy uj eletbe, amiben nyitsz az emberek fele, ismerkedsz, megprobalod jol erezni magad, uj dolgokba vagsz bele, megprobalsz minel tobb emberrel megismerkedni, beszelgetni, kinyilni es az almodozas helyett kicsit kiprobalni a valosagot is.


2. Ha ugy erzed, hogy egyedul nem megy, a jelenlegi allapotodon nem tudsz valtoztatni es akadalyoztatva erzed magad abban, hogy teljes, harmonikus eletet elj, erdemes lenne megkeresned egy szakembert/pszichologust/onismereti trenert/tanacsadot.

2012. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed. Csak egy kicsit változtatnod kell. Egy kicsit megismerni magad! Miért alakult ez igy nálad? Ha akarod beszélgethetünk (Privi)
2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem lenne ez akkor baj, de hogy már egy privátra is parázol válaszolni, az már inkább...
2012. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kellene privátok küldeni...

Féfiak tesék személyesen ismerkedni ne itt irogasokatok idegen nöknek

2020. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!