Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szamit a kulso egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit a kulso egy olyan pasinak, aki divatosan oltozik (32 eves letere), gyurni jar, valamint mindig zselezi a hajat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
gyúrni jár már gáz,zselés haj kb 85 óta felejtős..23L
2013. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, attól, hogy kicsi a dákója és ezzel ellensúlyoz, nem biztos, hogy számít neki a külső :D :D
2013. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gyúrás szerintem nem gáz, miért lenne az? Csak akkor ha ezzel valamit hiányosságot ellensúlyozni akar. AZért sokkal dekoratívabb egy izmos test, mint egy beesett mellkas, nem igaz?


A zselé viszont naggggyon GÁZ!!!

2013. febr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 zozonrg ***** válasza:
Ha igényes magára akkor nagy valószínűséggel az igényes nők után fog érdeklődi,mert a külső megjelenés igenis elárul egy mininális belső tulajdonságot is az emberekről.Először a külsőven szembesülünk és csak azután jön a belső érték.
2013. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés a divatos öltözés és az életkor között? Gyúrni még jócskán 40 felett is járnak férfiak ... A zselé tényleg a '80-as években volt nyerő :-P :-D

De egyébként ezekből az információkból hogy lehetne megválaszolni a kérdést?

2013. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám csak a korból vonjál ki 7 évet.

Nem is tudtam,hogy gáz ha izmos vagy.Miért is gáz ha valaki edzeni jár?

A másik amitől a falra mászok,hogy kicsi farkat kompenzál,szimplán csak igényesek vagyunk,enny az egész.

Magamból kiindulva kérdező,a szintén csinos,nőies,dekoratív lányokat szeretem.Aztán jöhet a belső érték.Hogy a kérdésedre is válaszoljak.

2013. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, de látom neked nagyon is számít.
2013. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ettől fog függeni hogy valakinek mennyire számít a külső, vagy hogy kinek milyen "típusú" csajok tetszenek, és ezen felül is valakinek lehet hogy konkrét ideálja van, valakinek meg akárki jöhet, akit szimpatikusnak és helyesnek gondol.
2013. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy írod mintha egy 32 éves már idős lenne....te jó isten :)


dolgozik, van pénze költeni magára ennyi, és foglalkozik magával nem hagyja el magát mint oly sokan,örülj neki, egy minimális zselével meg mi a probléma??

(ha 20 kg ot rak rá és fénylik mint zeusz villámja akkor sok de egy kevéssel semmi baj)

2013. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én nagyon sok zselés hajú pasit ismerek és látok nap mint nap Pesten, igaz nem az a fényes zselés hanem a szárazabb fajta de a legtöbben így is zselézik csak meg is szárítják és így nem fénylik össze vissza.


Az én párom is zselézi pedig 34 éves de nem látszik rajta a zselé mert meg is szárítja utána a haját.

És ő is ugyanúgy divatosan öltözködik, eljár edzeni néha együtt járunk el.

28/n

2013. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!