Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki annyira beiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki annyira beiszik, hogy másnap nem emlékszik, akkor az igazat mondja?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam, mert szexel kapcsolatos dolgot akartam tudni :)
2013. febr. 13. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
ha hazudós akkor még nagyobbakat hazud :DDD álmondjál xd
2013. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit nagyon nehéz inni, hogy teljes képszakadás legyen. Nálam volt már, hogy kimaradtak dolgok...De az, hogy semmire se emlékezz az estéből nagyon nehéz. Én nem igazán hiszem el...
2013. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra fogja a dolgot hogy õ nem emlékszik semmire. Tuti kamuzik.
2013. febr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most nézem, hogy félre érthető a kérdés, azt akartam tudni, hogyha valaki nagyon részeg, és ebben az állapotban kérdezek valamit, akkor igazat mond-e. azt hogy másnap nem emlékszik a berúgás mértéke miatt írtam, de akkor azt is csak mondja, hogy nem emlékszik?
2013. febr. 13. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már kamuztam csajnak, hogy nem emlékszem. Szerinted?
2013. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
konkrétan arra vagyok kíváncsi, ha valaki seg.grészeg, és megkérdem, hogy megcsalt-e, akkor elmondja-e?
2013. febr. 13. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély, de lehet hogy úgy is magában tartja. Talán valaki másnak kéne megkérdeznie tõle akkor hanarabb kicsusszana a száján. És nem úgy hogy megcsaltad.... hanem hogy pl mi a vèlemènye a megcsalásról...
2013. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!