Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban/házasságban éltek, de van egy személy, akiről úgy gondoljátok, hogy vonzódik hozzátok. Viszont nem nyilvánította ki ezt sosem szándékosan, csak le lehet venni a viselkedéséből.

Normális esetben zavarna ez annyira, hogy esetleg szándékosan kerüld a jövőben, vagy eltávolítsd a közeledből, ha lehetőséged van rá? Vagy ezzel csak akkor foglalkoznál, ha magad is érzel valamit az illető iránt? Ha kísértésnek érzed a jelenlétét és a vonzalmát?

Én magam többször kerültem ilyen helyzetbe, hogy párkapcsolatban éltem, de másoknak is tetszettem közben, mégsem foglalkoztam ezzel behatóan, mivel az illető nem mozgatott meg bennem semmit sem. Reménykedtem benne, hogy majd túlteszi magát rajtam, mivel én nem vagyok elérhető a számára.


2013. febr. 13. 20:05
 1/2 anonim válasza:

Én is nagyon régóta kapcsolatban élek. Hasonló helyzetben kerülöm az illető társaságát, mert fordított esetben nekem nem esne jól, ha a párom egy olyan lánnyal lenne jóban, aki többet is szeretne tőle. Amikor valaki rám nyomul, lekoptatom, hiába előtte bírtam, hiszen mindenki tudja aki kicsit is ismer, hogy van barátom. Azok után, ha valaki úgy is bepróbálkozik, hogy tudja, hogy van valakim, az már nagyon komolyan gondolja a dolgot, nagyon tetszel neki.

Lehet, konzervatív vagyok, de nem bántanám meg ilyennel a barátomat.

24/l

2013. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az lemaradt, hogy amikor ilyen helyzetbe kerültem, ténylegesen le is koptattam az illetőt. Amikor pedig nincs konkrét megnyilvánulás, csak érzem a dolgot, vagy úgymond veszem a lapot, többet beszélek a páromról, és növelem a távolságot.

(előző voltam)

2013. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!