Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a gyökér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a gyökér?

Figyelt kérdés
az a gond, hogy a mi osztályunkban azzal szerezhetsz barátokat, ha percenként más fiúval smárolsz és másnak az ölébe ücsörögsz... ha egy lány nem ilyen, és nem engedik hogy a seggét tapizzák, az rögtön béna , ronda, gyökér ...stb nálatok is ez van? L/13
2013. febr. 13. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.
2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs ilyen..

Nesze neked média.

Nyugi normális vagy a hülyékkel meg ne foglalkozz.

2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem , szerencsére, de ez egyházi iskola :) Ezért is jöttem ide, mert én is kilógtam a körzetiből.
2013. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
khm. a mi sulink is egyházi...
2013. febr. 13. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Na ne! Megírod, melyik suli???
2013. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha megírom akk felismernek
2013. febr. 13. 21:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz... mondd a szüleidnek, hogy el akarsz menni, bár nem tudom, hogy megérné-e. 1 év van vissza, ugye?
2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sztem ne hagyd hogy tapizzanak és ha még is tapiznak úgy hogy te nem szeretnéd az már sexuális zaklatásnak minősül ha jól tudom xd és így tudsz beszélni az igazgatóval hogy rugja ki őket mert ugye gy egyházi suli plusz a tv és egy ilyen ügy = a teljes meg semmisüléssel!

UI: Imádom a Jogot habár nem jogász vagyok :P

2013. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem 13 éves gyerekeket nem fognak ilyesmiért a tv-be helyezni és nem fog bekövetkezni az általad emlegetett "teljes megsemmisülés". Az tény, hogy erről szólhatsz valakinek, bár akkor meg még az árulkodásért is cikizni fognak, de ne számíts a média segítségére.
2013. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
legjobb címplap sztori !!!!!! Sexuálisan Zaklattak egy kislányt az xy Egyházi iskolában !! tiszta Blikk fő címlap.
2013. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!