Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, kezdek beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, kezdek beleszeretni a munkatársamba. Ez szerelem vagy annál azért kevesebb?

Figyelt kérdés
Négy hónapja dolgozok a munkahelyemen.Amikor először megláttam a srácot,akiről szó van,észre sem vettem,mint férfit.De aztán ahogyan egyre többet vagyunk együtt,észrevettem,hogy igazán helyes és jóképű,nagyon jól el humorizálunk,rengeteget keresi a társaságomat-ha alkalom adódik rá,ha nem látom őt,már hiányzik és ez fordítva is így van,sokat ér hozzám "véletlenül",többször megölel,mindig a nyomomban van stb.Bevallotta nekem,hogy nagyon tetszem neki.De sajnos egyúttal azt is bevallotta,hogy barátnője van fél éve.Mindig érzem ahogy néz,és ahogy közeledik,valami késztet,hogy én is ránézzek.Amikor a nap elején meglátjuk egymást mindketten mosolygunk,de úgy hogy le sem lehetne tagadni,hogy mindketten odáig vagyunk.Többször láttam ráadásul,hogy ha másik férfi kollégával beszélgetek,akkor az neki rosszul esik.Mi lesz ebből?Ő is annyira odáig lehet,mint én kezdek?Mitévő legyek?Ez szerelem lehet felőlem?Vagy rajongás féleség? 22/N

2013. febr. 13. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
fellángolás.
2013. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Van barátnője...

Te hogy éreznéd magad ha a pasid más csajokkal flörtölne?

2013. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!