Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, csajok! Nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok! Nektek is ilyen a hasatok?

Figyelt kérdés

Én elég vékony vagyok és eddig nem volt ilyen hasam híztam kb 2 kg-ot lehet csak bemagyarázom de olyan mintha terhes lennék vagy csak alapból így nő a csajok hasa ha híznak? meg az is érdekes ,hogy egyébként kemény a hasam és meg jött szóval nem hinném ,hogy az lennék de kicsit érdekes ez nekem.

[link]

[link]


2013. febr. 14. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy TÖKÉLETES has!
2013. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bár az enyém lenne!
2013. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ilyen

te még nem láttál terhes nőt

2013. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, a mi hasunk így hízik.
2013. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így oldalról nézve,tényleg kicsit nagy,de biztos csak attól ilyen mert megjött a havid.
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Just Happy 94 ***** válasza:
igen, nekem is ilyen a hasam, mi sajnos így hízunk, így mindig van egy kis "cuki pocakunk", hogy ne horpadjon a hasunk :)
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Végre már, hogy neked is ilyen a hasad mint nekem:D szerintem ez egyáltalán nem olyan, mintha terhes lennél, csak engem kicsit zavar az a domborulat a sajátomon, ezért mindig hasizmozok de nem nagyon lett jobb tőle
2013. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
eddig tök lapos hasam volt szóval nekem ez furcsa ,hogy ilyen de akkor jó ha nektek is ilyen :) egyébként olyan hasizmom van ,hogy a barátométól is izmosabb csak azt nem értem akkor miért van ez a kis domborulat de akkor el kezdek hasra edzeni hátha sikerül eltüntetni.
2013. febr. 14. 19:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen a hasam, de te megijednél, ha megmutatnám. :D
2013. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem vékonyabb, és feszesebb :)

18L

2013. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!