Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen dolog az,...

Szerintetek milyen dolog az, hogy gy bizonyos kérdező itt, kérdez, pl:terhes-e, és kér véleményeket, mert mindenféle "tüneteket"produkál? De mikor érdeklődünk, hogy mi a helyzet? Tesztelt-e? Akkor már nem hajlandó azt megírni!

Figyelt kérdés
Szerintem ha valaki itt édeklődik,kap rá váasz(oka)t,akkor szerintem megérdemel annyit a Kedves válaszoló,hogy meg is tudja mi lett a teszt eredménye.Vagy nincs igazam?
2010. febr. 3. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ha őt nem érdekli, akkor te miért foglalkozol vele? Szerintem csak időpocsékolás, pláne, hogy ő meg magasról tojik rá. Biztos neked is van fontosabb dolgod, mint vele foglalkozni.
2010. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon sok kamukérdés van, azért erre is figyelj! A legtöbb a kommentekből vagy épp a hiányukból derül ki...:)
2010. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezen az oldalon rengeteg a kamu-kérdés, sokan százszámra gyártják a kérdéseket, persze hogy kicsit sem érdekli a válasz... (Pontokat akarnak gyűjteni, a ranglistán előrébb akarnak jutni, szórakoznak, unatkoznak, stb.)


A többségét 10-13 éves unatkozó gyerekek írják be, nehogymár komolyan vedd!


Normális ember nem egy fórumon kérdezi meg, hogy vajon terhes-e, hanem a drogériában vesz egy tesztet vagy elmegy orvoshoz! Nevetséges!... :-P

2010. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ilyenkor negatív a teszt és valami miatt ezt ő cikinek érzi megírni.


talán mert kudarcnak gondolja, holott egyáltalán nem rajta múlik, hogy sikerül-e teherbe esnie vagy sem. pedig ez se nem érdem, se nem kudarc. tőlünk független dolog. a gyerek Isten, vagy ha úgy tetszik a természet ajándéka. és akinek későn jön, annak talán azért jön későn, mert Isten elég erősnek találja az illetőt arra, hogy várassa... inkább így kéne felfogni ezt

2010. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Nem tudom ki tette fel a kérdést,de okos ötlet volt:)

Már nekem is sokszor megfordult a fejemben,hogy vajon egyes kérdezők miért nem írják meg a fejleményeket,ha már többen is érdeklődünk.


Pont tegnap válaszoltam valakinek,őszintén,tudásomhoz mérten,mégis pont a kérdező jól lehurrogott,és még le is pontozott....

Pedíg sokan tudjuk,akik értünk a női ciklushoz,hogy igazam volt,mégis a kérdezőnek nem tetszett,hogy azt írtam,nem biztos,hogy terhes,erre jól lepontozott.

Ma még én kérdeztem rá tőle,hogy mi újság van,a kedves kérdező pedíg semmit nem reagált.

Na ezért válaszoljunk????

Én is tettem már fel kérdést,ha csak egy válasz is jött rá,már írtam is vissza,megköszöntem,nem pontoztam le,pedíg régebben nekem is írták,hogy ne éljem bele magam a babába.


Ahogy sikerült pozitívat tesztelnem,azonnal megírtam azoknál a kérdéseknél,amiket én tettem fel.

Vadidegen emberek elöbb tudták itt,hogy pozitív a tesztem,mint a saját családom.


Tehát én így állok hozzá a válaszolókhoz.

Nem értem,hogy más kérdezők miért ilyenek,ha látják,hogy érdeklődünk felőlük.


(5+4 hetes kismama)

2010. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen!Én Mindannyiótokkal egyetértek,pedig vannak különböző eltérések:)

Kár,hogy nem lehet tudni,melyik a kamu kédés?:(

Én is ha tehetem,és tudok is válaszolni,akkor azt megteszem,függetlenül attól,hogy kapok-e rá visszaregálást vagy sem.De őszintén szólva,azért engem kicsit bosszant,hogy nem írják meg!Persze,hogy nem látunk bele a másik szervezetébe,hogy most terhes vagy sem,de ha + tesztelt,akkor azért,ha meg esetleg nem sikerült,akkor meg azért írja meg.

Van már pár lérdésem itt fenn,de egyik kérdésem sincs "magára hagyva".

Bocsi,de én ezt nem értem,-tényleg nem.

Meg miért kell itt kamuzni?Ez,és a többi oldal itt a gyakori nem azért van,hogy segítsünk egymásnak,vagy megosszuk a saját tapasztalatainkat?

Lassan 33 éves vagyok,babát szertnénk,de úgy látszik nem eléggé vagyok érett az ilyen dolgokhoz--:(

2010. febr. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!