Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos 14 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos 14 éves lánynak mienek a szexuális jellegű vágyai?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert nagyon változatosan viselkednek. Egyszer " fúj fiúk" , máskor, pedig látom hogy félmesztelen férfiakról néznek képeket.

2013. febr. 14. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Már az ovisokat is érdekli a szexualitás...

De remélem, az én lányomat 14 évesen még annyira nem fogja ez érdekelni, hogy széttegye a lábát valakinek. Amíg félmeztelen pasikat néz, hagy nézze, tömegével látok olyat a strandokon.

2013. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbben szeretnék ebben a korban, hogy valaki jól nunin töcskölje őket.
2013. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor én 14 voltam, a korombeli csajok meg voltak őrülve, hogy kiverhessenek egy kukit, ill. hogy megkóstolhassák a spermát. Tudom, senki nem fogja elhinni. :-D Pedig így volt.
2013. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem talán 14-15 éves koromban érdekelt legjobban a szex. Persze ez mind csak fantázia, még az első csókom és évekkel utána történt, az első aktus meg 6 év múlva.
2013. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én osztálytársam meg 14 év fél évesen bújt ágyba egy 19 évessel. Most 19 a lány és még mindig együtt vannak.


Na, ennél ki tud jobbat? :D

2013. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hazudni bárki tud ennél jobbat :)
2013. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
épp ezaz, hogy csak hazudni tud ennél jobbat, mert ez már a társadalom szégyene, ennél lejjebb nincs :D
2013. febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert olyan nagy dolog ha egy 14 éves lefekszik egy 19 évessel és ma is együtt vannak.
2013. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ricsard28 válasza:

Van egy lány, aki már 14 évesen több péniszt fogott, mint kilincset.

Meg ott van a volt barátnőm. 15 éves és ő akart velem szexelni, én meg jóhogy belementem, mert férfiból vagyok.

Első szexem is 17 évesen volt és azóta eltelt 1 év.

2013. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!