Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes megkérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes megkérdezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit kb. egy hónapja ismertem meg a neten, és nyilván tetszik is. Csak azt nem tudom, hogy én tetszek-e neki. Barátnőm azt mondta, hogy kérdezzem meg, hogy van-e kedvel lejönni hozzám (ugyanis én vidéken lakom). A távolság köztünk kb. 80 km, és a barátnőm szerint ha képes utazni 3 órát (összesen) akkor nem csak barátnak. Ez lehet igaz?

A másik pedig az, hogy most volt egy érdekes beszélgetésünk, amelyben kicsit el kalandoztunk. De ne ilyen szexuális dologra gondoljatok hogy szex meg ilyesmi, de azért mondhatni, hogy egy kicsit "közelebb kerültünk egymáshoz". És én meg akartam/akarom kérdezni, hogy nem-e lenne kedve találkozni. De azóta alig láttam a neten, és ha volt is mindig késő este így nem írtam rá. Most akkor várjak? Vagy mit tegyek?

Kérlek segítsetek. Nem vagyok egy nagy társasági centrikus ember így nem nagyon tudok ismerkedni. Ráadásul még nem volt pasim.

Amúgy én 19 vagyok ő pedig 24.


2013. febr. 15. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elhívni egy péntek este, amikor nincs tele a fejed annyi tananyaggal, ettól lazább leszel. Ne várj semmit, csak reméld, hogy eljön majd! (ez nem fog működni, ha tetszik neked, mert úgy is vársz majd valamit.)
2013. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!