Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első csók megtörténte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csók megtörténte elött érdemes megkérdezni a lánytól hogy járunk -e?

Figyelt kérdés
vagy érdemes előtte a csók és utánna ilyenekben gondolkodni? es hogy történjen. pl. hogyha beulunk meginni vmit akkor egyszeruen uljek a lány mellé? az nem furcsa egy kicsit a lány szemszögéből?
2012. febr. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ülj mellé. Ha úgy hozza a helyzet, csókold meg. Én mindig is utáltam, hogy ha egy pasi megkérdezte, h járunk-e, vagy hasonló. Szerintem te is hanyagold.
2012. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem kérdeztem ilyet.

Inkább az elköszönésnél próbálkozz a puszi helyett! Kényelmesebb.

2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

haza kiséred és megcsókolod ennyi.

gondolom onnantól már egyértelmű, hogy jártok.

nem kell ien hülyeségeket kérdezni.

2012. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég fura lenne ha egy randi ami csókkal végződne megtörne azzal, hgy "járunk?" nem hiszem hogy ott helyben tudnék válsazolni és tolakodásnak venném... Szóva csókold meg és ennyi nincs kérdezősködés
2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és az gáz ha megkérdezem tőle hogy tetszek e neki?
2012. febr. 2. 20:13
 6/6 kínaimandarin válasza:
szerinted? ha megcsókolt akkor biztos utál meg undorítónak talál...főleg ha még el is megy veled mindenhova...
2012. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!