Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon kínos....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon kínos. (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon ciki a strandon, fürdőkben az, ha áll a faszod...

(Általában langyos, melegebb vizekben szokott előfordulni)

Tudnátok segíteni, hogy ez ne forduljon elő, ugyan is ilyenkor nem tudok neki "parancsolni".

Tudom nagyon ciki és gondolom amikor olvassátok röhögtök is, de nem csak én vagyok ezzel, már láttam élőben idősebb bácsinál is, meg egy 30 év körülinél is.

Teljesen változó időpontokba szokott előfordulni.

Tudtok valami megoldást?


2013. febr. 15. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem röhögtem...Amúgy tarts magadnál egy képet az anyádról. Nem sértésként, komolyan...
2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolj Borátra a nevem Earl-ből
2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, velem is sokszor megtörténik, nem a legjobb pl. tanóra kellős közepén. :D Erre nincs megoldás, de még mindig jobb, mintha akkor se állna, amikor tényleg kellene neki...
2013. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mégis hogy? A vízben? Mert ha még kint is tartom a cuccoknál addig nem "mehetek" ki a vízből ha véletlen pont akkor fordulna elő.
2013. febr. 15. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Borátra a Nevem Earlből?:D:D

Kavarsz valamit:D

2013. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is elég ha elképzeled anyukádat. Nem feltétlen meztelenül, csak képzeld el..
2013. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jójó de utcai ruhában nem látszik annyira meg ha legugolsz, akkor tényleg lrejthető, de starndon a fürdő naciban ezt nem lehet megcsinálni sajnos :(
2013. febr. 15. 18:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi majd kipróbálom legközelebb!

Remélem nem kerül rá sor, de ha véletlen előfordulna mindenképp megcsinálom!

2013. febr. 15. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki igazi férfi, annak áll a fasza, kérem szépem!
2013. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!