Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni bbw...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni bbw lányokkal?

Figyelt kérdés

Hol tudnék ismerkedni fiatal bbw (telt alkatú) szép arcú lányokkal, sajnos nagyon ritkán látok egyet-egyet...aki úgy megfog és szeretnék ilyen lányokkal ismerkedni.


(A fogyi klubban poénokat nem kérem )



2013. febr. 15. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogyi klubban.
2013. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
McDonald's.
2013. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A.Romanov ***** válasza:
Egyszer randiztam egy ilyennel, az arca nagyon szép volt csak nekem túl nagydarab sajna.
2013. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
hát biztos nem az edzőteremben..
2013. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

4! ne haragudj de tévedsz

jártam, a felhúzást ill. ami kell a brutalra kell, azokat szerettem. Soha nem voltam ajtólap, de tévedsz ha azt hiszed nem tudnak semmit. A srác nem tudta megcsinálni amit én.

Válasz: mindenütt, az utcán is. Miért nem ismerkedsz utcán? Honnan tudod, lehet pont bejön.

2013. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"hát biztos nem az edzőteremben"

Pedig el tudnék képzelni egy jó nagydarab amazon nőt, akin lenne egy 20 kiló háj, alatta meg tiszta izom :) na, az tényleg sokkal vonzóbb lenne, mint amikor valaki szinte már folyik, és egy deka izom sincs rajta, de ugyanúgy gusztustalannak tartom, amikor egy nő szálkás és nincs rajta egy deka felesleg sem, ezt vegyesen kéne!

2013. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira "kövér nő" fanatikus, sőt a vékonyabb/ducibb csajok jobban tetszenek, mint már inkább a kövérek, de köztük is van néhány egész helyes :D Akit érdekel :D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönjük kedves utolsó :D legalább nem kell én megkeressem. Nah rohanok is zsepiért :D csáó :D
2013. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen én isi lyen lányokra gondolok.
2013. febr. 17. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ők inkább ducik mint kövérek, de csinik ők is :)

Voltak még olyan ducibb csajok akik tetszettek, majd még keresgélek valamikor :D

2013. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!