Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sexeltunk a parommal. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexeltunk a parommal. Nem haznaltunk gumit, de nem benne elveztem el, es azonnal megmosta a nemi szervet. Lehet akarmilyen gond?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 23:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nemibetegség, terhesség. mennyi rá az esély? ha azt mondom, 25%, akkor megnyugszol és imádkozol, aztán várod a csodát? tökmindegy, hogy mennyi, mert reális esély van rá. irány a doki, és többet ne csináljatok ilyet, majdnem oroszrulett, csak akkor jobb lenne az emberiségnek, ha azt játszanátok.
2013. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A lany nemi szervet mostuk meg utana. kb masfel oraja tortent
2013. febr. 15. 23:50
 13/21 anonim válasza:

Igen, lehet belőle gond..

mi így 'védekezünk' a barátommal, de nem okozna gondot a gyerek se.. azért merjük ezt bevállalni. Ő előtte el szokott menni pisilni, meg én utána kimosom a hüvelyem. Eddig nem lettem terhes, pedig már rég óta nem védekezünk normálisan. De az tény, hogy anyukám úgy esett teherbe, hogy spirált használt, és azért az elég biztonságosnak kell hogy legyen.. tehát, gyerekek!! védekezzetek! nem kívánom senkinek, hogy abortuszt kelljen átélnie, szerintem annál rettenetesebb dolog nincs..

2013. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
72 órás tabletta!
2013. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szombaton azaz holnap vagy vasarnap kene, hogy megjojjon neki. aztmondja faj a hasa
2013. febr. 15. 23:57
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha nem jon meg neki hetfon azonnal intezem a tablettat. kb milyen arban van?
2013. febr. 16. 00:03
 17/21 anonim ***** válasza:
5 rugo körüé
2013. febr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Vannak akik évekig próbálkoznak és semmi. Vannak akiknek egyből összejön. Nem fogsz olyan választ kapni erre, ami megfelel számodra és megnyugvással tölt el, mert a pakliban mindig benne lesz a fekete Péter. Amúgy én is csináltam ilyet már számtalanszor és nem lett belőle "gond".
2013. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mmano88 ***** válasza:
Nekem lett belőle "gond". Tényleg ember függő..
2013. febr. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ma megjott neki. akkor elmeletileg nincs gond igaz?
2013. febr. 16. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!