Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes, ha multhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha multhet penteken szexeltem a pasimmal gumi nelkul. és másnap megjött a menzeszem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Elméletben előfordulhat, de nem túl valószínű.
2013. febr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ment el benned akkor nem valószínű, ha elment akkor kicsit több rá az esély.
2013. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ment el se bennem se utanna...viszont ma faj a fejem meg enyhe hanyigerem van...lehet azert h keveset eszek...vagy csak magamba beszelem a terhességet...nagyoon felek..
2013. febr. 16. 08:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendezhetitek a baba szobát...

am nem való színű

2013. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
még ah terherbe is estél volna akkor még nem lehetnének tünetei. A nők kevesebb mint 1%-a érez bármit is ilyen hamar. Nem valószinű.
2013. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a ciklusod rendszeres, és nincs spontán peteérésed, akkor gyakorlatilag lehetetlen hogy teherbe ess. És tüneteid még nem lehetnek csak bebeszéled magadnak. De szerintem legközelebb inkább védekezzetek, az a biztos.
2013. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig 26-27 napra jön ...egyszer volt h kesett mikor gyogyszert szedtem h beteg voltam..maaskor nem...koszonom amegnyugtato valaszokat de majd a biztonsag kedveert csinalok egy tesztet !
2013. febr. 16. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ha nem élvezett beléd, akk BIZTOS, h nem lesz gyerek!
2013. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mensi előtt pár nap nem alkalmas a teherbeesésre. kb 4-5 nap.
2015. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!