Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diakecske kérdése:

Hogy mondjam el a pasimnak hogy levegőre van szükségem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk így.
2013. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
virágnyelven mert ezek szerint normálisan nem lehet esetleg beszélj a haverjával hogy adagolja be neki azt a lehetőséget
2013. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell konkrétan ezt így kijelenteni, mondd úgy hogy "taknyos vagyok, adj egy zsepit". Vagy valahogy így.
2013. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja. Minden embernek szükséges van levegőre, különben megfulladna. Vagy ha nem, ajándékozz neki egy általánosiskolás biológia könyvet.
2013. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy megfojt a szeretetével? Szerintem a legjobb a nyílt, egyenes beszéd, felesleges mellébeszélni. Ha normális, akkor megérti.
2013. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen, de mégis finoman, nem úgy hogy de sok vagy nekem már... Szépen leülsz vele beszélgetni róla, megkérdezed ő hogy látja a helyzetet. Ha nem akarsz nagy balhét, akkor finoman közöld vele.


Nekem a barátom elég jól kifejezte, hogy neki kell a saját élete de én is, pedig hát elég messze lakunk egymástól szóval nem kell félnie. Hát próbálok így viszonyulni hozzá, hogy legyen még több tere, de akkor evidens, hogy nekem is lesznek programok akkor amikor vele is találkozhatnék. Persze nem bánom, ha egyszer kétszer haverokkal elmegy ide oda, csak ne legyen rendszeres.

2013. febr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!