Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire volt ez jó? Hogy mondhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt ez jó? Hogy mondhatnám el neki hogy ez mennyire kellemetlen nekem és már nincs szükségem bébicsőszre?

Figyelt kérdés
Múlt héten elmentem a bátyám egyik fociedzésére és a végén amikor vártam rá hogy átöltözzön akkor odajött hozzám az egyik csapattársa aki és tök jót beszéltünk minden hülyeségről és kérdezte hogy lenne e kedvem elmenni vele moziba (csak barátilag) én már mondtam volna neki h persze de erre odaállított a bátyám és mondta neki h nem nincs kedve nyugodtan elmehetsz( elég más szavakkal) ... Amikor hazafele mentünk addig folyamatosan arról beszélt hogy mennyire rossz az a gyerek (mindent mondott ami csak létezik és hiba lehet valakiben ennek természetesen a fele se lehet igaz ) és totál be volt gőzölve és megtiltotta hogy egyáltalán bárkihez beszéljek a csapatból vagy hogy egyáltalán betegyem a lábam edzésre... a végére már én éreztem kellemetlennek a bátyámat . Tudom hogy szeret és nem szeretné ha pofára esnék de ez már nekem kicsit túlzás hogy nem beszélhetek fiúkhoz...

2012. dec. 15. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a bátyád tud valamit a srácról, amit te nem. Mégiscsak ő ismeri jobban.

2012. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az a bajom hogy nem enged azzal a sráccal beszélni hanem az h úgy álltalában nem... És tényleg nem akarok vele ezen veszekedni csak nem értem h mire ez a nagy felhajtás...
2012. dec. 15. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg túlzásba viszi. Hány évesek vagytok?
2012. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok ő meg18
2012. dec. 15. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!