Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! 14 éves létemre 181...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 14 éves létemre 181 cm-re kb. hány kilósnak kéne lennem vagy ez sok?

Figyelt kérdés

181 cm vagyok 83kg hasamon látszik a felesleg meg egy ici-picit az arcomon.

kedves,jó tanuló vagyok.

Szerintem többség nem mondana ducibbnak ha az utcán látnak de ha leülök póló nélkül gáz..


2013. febr. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne most kezdj el fogyni. Az ha naponta reggel felkelés után tornázol 20-30 percet az bőven elég. De jegyezd meg, hogy 17-18 éves kroodig nőni fogsz, az izmaid, a csontjaid most fejlödik ki. Szoval ne most kezdj el fogyni... Ennek egy része el fogg "tünni" :)

én is töltött galam voltam ált. iskolában aztán középiskola végéig nöttem 30 centit és kinöttem a duciságot :D

2013. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Most ebből hogy mondhatnák meg?

A súly függ az izomzattól,feleslegtől,csontozattól.

Van akin jobban látszik,van akin egyenletesebben oszlik el.

Ha zavar akkor sportolj és tarts étrendet.

2013. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ez a nevem! ***** válasza:
Semmi okod nem lehet panaszra!Ez belefér még.
2013. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetnél egy kicsit kevesebb, kezdj el sportolni, mert ha most nem is vagy elhízva, idővel a mozgásszegény életmód és az esetleges rossz táplálkozás miatt a helyzet súlyosbodni fog. Fordíts nagy figyelmet a hasizomra (felülések).
2013. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem 20-30 torna reggel nem esne jól..

1 . kevesebbet aludnék.

2. 5.30-kor kelek minden hétköznap

De azért köszi az ötletet valahogy kombinálok!

:)

2013. febr. 16. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
65-70 kg kéne lenned.
2013. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem sok. Magas vagy, tehát a súlyod nagyjából rendben van. Ne foglalkozz vele annyit, biztos vagyok benne, hogy helyes vagy. Én például járnék egy ilyen magasságú/súlyú lánnyal. De ha feltétlen fogyni szeretnél, javaslom, hogy próbáld ki a squash-t.


Napi 4 étkezés.Sovány húsok,rizs,zöldség,gyümölcs,sok víz.(min 2l) Esetleg valamilyen zsírégető táplálékkiegészítő.(pl. L-karitine)

Süti,fehér kenyér,tészta nincs.


Sok sikert!

2013. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!