Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy férfi létemre undorodok a legtöbb nőtöl kívűl belűl?

Figyelt kérdés
Mielőtt még arra gondolnátok nem vagyok gay, csak egy példát mondok már régóta fent vagyok társkeresőkön, de kb a csajok 90%-tol egyszerűen rosszul leszek és inkább lemondok az egész netes társkeresésről és ez élőben is többször így szokott lenni. A haverjaim is néha csesztetnek, hogy menjek oda ahoz a csajhoz amikor nem akarok, mert egyszerűen nem találok benne semmi vonzalmat.
2013. febr. 1. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha homokos nem is, de lehet hogy aszexuális vagy.
2013. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy csak nagyon válogatós.
2013. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aszexuális nem vagyok, mert áll rendesen meg ki is vertem többször is, csak egyszerűen nem tudok sok nőre felizgulni
2013. febr. 1. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy elég kanos. Én ha sokáig nem vagyok nővel, az élő fát is megtöcskölném és hirtelen a legtöbb nő vonzó lesz számomra :)
2013. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó de nekem nem is az a célom, hogy minden lyukat betömjek, hanem csak egy valaki.
2013. febr. 1. 13:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára az a probléma, hogy belsőleg sem tudod elfogadni ezeket a nőket, s utána már kívülről sem lesznek szimpatikusak. Nehéz normális nőt találni, mint ahogy normális férfit is, főleg a társkeresőkön. Szerintem normális ez a reakció valamelyest, mert ebben a világban sok a elbutult, anyagias, külsőséges ember.
2013. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megijedni. Valóban, az emberek többsége förtelmesen fest. Ha már legalább két olyan lányt láttál eddigi életedben, akikhez vonzódtál, akkor teljesen rendben van veled minden.
2013. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
válogatós vagy
2013. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kacsaszáj, meg pózolgatás a kutyámnak se jön be...
2013. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdező!! nagyok az igényeid..de lemerem fogadni te sem vagy egy adonisz ;)
2013. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!