Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki azt értékeli a nőben, hogy nem adja könnyen magát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel közösen kérdezünk titeket, férfiak is írjanak!!!

Párom szerint nem létezik olyan férfi, aki azt értékelje, hogy a nő nem adja oda magát. Szóval, ha úgy mond egy baráti kapcsolatban a férfi többet szeretne, de a nő nem adja magát. Szerintem ezt a férfi még jobban értékeli a nőben. Nem?

Párom szerint csak a mesében van ilyen férfi már...



2013. febr. 16. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Párod ébredjen fel a mese világából. Én ugyan nem vagyok még férfi, de én is szeretem ha egy lány nem adja könnyen magát. ;)
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok! 19 /f! :)
2013. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, bár én könnyen adtam magam, de megtartott, már 10 éve együtt.
2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen persze, hogy van
2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Amióta egy nő kiröhögött azért, mert virágot vittem neki (mondván: kimentem a divatból), nem értékelem.
2013. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Párom előző barátnője könnyen adta magát, akkor tetszett neki a dolog, de kiderült, hogy mellette egy időben még sok más pasinak is hasonlóan könnyen adta magát a csajszi. Bennem értékelte, hogy én nem így tettem, és bízik is bennem.
2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok elhinni, hogy van ilyen! régen volt ez nagyobb divat. A fiúk sokszor azt választják, amelyik könnyebb eset. szerintem ilyenkor az játszódhat le bennük, hogy a franc se szenved egy nővel ennyit, mikor száz másik meg kedvére tesz csak úgy, és még várni sem kell rá. :)
2013. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
persze,h igen:D can egy pasi,akinek nagyon bejovok,tobb,mint egy eve probalkozik a meghoditasommal,bar az en reszemrol soha nem lesz tobbi egyszeru ismerlek es ennyinel...
2013. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ivan Iljics ***** válasza:

"Baráti kapcsolatnál a férfi többet szeretne, de a nő nem adja magát."


Ezt ki a búbánat értékelné? Férjednek van igaza.


Ha esetleg randizgatok egy lánnyal és ő nem adja könnyen magát AZ vonzó. De az nem baráti kapcsolat!

2013. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Minden éremnek 2 oldala van.

Egyrészt jó dolog, mert sikerélmény, hogy hamar arra a szintre jutnak a dolgok, másrészről viszont elgondolkodtató, mert megfordul az ember fiának fejében, hogy ez bizony a szokás hatalma is lehet...

2013. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!