Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél is létezik az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél is létezik az a jelenség, hogy ha barátzónába teszik őket, akkor inkább megszakítják a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Adott egy ismeretségem, egy 'Language Exchange' kapcsolat. Ez annyit tesz, hogy ő tud X nyelven, amin én tanulok, én Y nyelven, amit ő tanul. Semmi extra. Na, most ez egy lány. Ezt előre megbeszéltük, találkozgattunk (semleges helyen), annyit haladtam X nyelven 2 hónap alatt, mint előtte egy év alatt, hogy lett ez a lehetőségem. Hát ugye óhatatlan, hogy idővel szóba kerülnek a magánéleti dolgok (ebben a témában én csak a macskámról tudtam neki mesélni), kiderült, akkor szakított a párjával, amikor megismerkedtünk. Azért hívogatta a srác (mondta, hogy jaj, ez az XY, mindjárt jövök) ugye ugyanazt a nevet mondta, akit az exének állított be, tehát ő az (őt nem ismerem).


Végülis az lett legutóbb, hogy felhozott egy olyat, hogy van egy 30 körüli ismerőse, aki most kezdi feltérképezni a nőket az ágyban, én meg rávágtam, hogy én nem térképezem, hiszen nincs igényem "olyan" kapcsolatra és az azzal járó dolgokra.


Nos, azóta "sok a dolga" (1 hónapja, mikor korábban hetente 2-3-szor találkoztunk), bezzeg tavaly elestem itthon a lakásban, emiatt 1 hétig nem tudtam vele találkozni, és már írt, hogy "olyan jó lenne találkozni", meg "olyan jókat beszélgettünk", meg "gyógyuljon meg a lábam mihamarabb, hogy találkozhassunk", most meg.....


Pár napja gondolkodtam el ezeken, hogy lehet, valamit akarhatott, és ezért vagyok kíváncsi arra, hogy a nők hogy reagálnak a barátzónára. Ugye ebből az irányból nem vizsgáltam soha a dolgokat, csak azt tudom, amikor a férfit teszik be oda.



#MB zóna
2013. febr. 17. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiúknak nem szokása lányokat barátzónába tenni. Ha nem akarnak valamit egy lánytól, akiről lerí, hogy nem barátként tekint rájuk, akkor lepattintják. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2013. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én miért pattintanám le? Nekem jó, hogy ő van.
2013. febr. 17. 00:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagyis, csak úgy tűnik, csak volt....
2013. febr. 17. 00:17
 4/5 anonim ***** válasza:

már régi a kérdés, de most láttam meg. szerintem akart tőled valamit,és igen, ha azt tapasztalja egy lány, hogy csak barátzónás, simán leléphet.


de mi történt azóta?

2013. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi különös, néha találkozunk, néha "sok a dolga".


Nálam a csaj még mindig barátzónás, nem forszírozok vele semmit. Amikor a kérdést kitettem, akkor kb. 2,5 hónapig nem keresett.

2013. máj. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!