Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy vannak ronda emberek? Vagy szerintetek kellő igényességgel mindenki szépülhet? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Most nyilván akinek az arca nem olyan, abból soha nem lesz topmodell, de azért mindenkiből ki lehet hozni valamit. Azért írom ki a kérdést, mert volt gimiben egy osztálytársnőm, akit még csúfoltak is azért, milyen csúnya. Ma összefutottam vele, és nagyon meglepődtem. Megcsináltatta a fogait (hihetetlen csálék voltak), és a hajával is kezdett valamit, és egész jól nézett ki.

Ezért írtam ki a kérdést, mert pont azon gondolkodtam, hogy aki ronda, az nem lehet, hogy valahol igénytelen is, és ezért tűnik rondának?


2013. febr. 17. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sokan nem hiszik el, de a kisugárzás is rengeteget dob az emberen. Nagyon nem mindegy, milyen lelkiállapotot sugároz ki valaki a külvilág felé, és a testbeszédén, az arckifejezésén, a mozdulatain keresztül ez hogyan jelenik meg.
2013. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es, 11-es nagyon jó gondolatokat ír. Ami még számít, hogy elégedettek vagyunk e magunkkal.
2013. febr. 17. 18:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az igényesség sokat javít az emberen, de azért számomra így is vannak oylanok akikkel csinálhatnak bármit, rondák maradnak. Pl. Béres Alexandra, hiába van jó teste, meg kisminkelve, kiretusálva stb. attól még ugyanúgy olyan feje van mint egy lónak.
2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nincs ronda ember, s mégegyszer mindenkinek más a szép, viszont a belső tulajdonságok mint az irigység, féltékenység, gonoszság üres lélek, rossz indulatúság, a savanyú arckifejezés, a tüskés tekintet, a mogorva kisugárzás s még lehetne sorolni teszi a legrondábbá az embert, de még mennyire.
2013. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tud egy torzult fej szépülni legfeljebb plasztikai műtéttel.
2013. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor ott a műtét, mint megoldás.
2013. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!