Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódott vagyok, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódott vagyok, hogy bár Budapesten lakom mégis szigli vagyok, hogy nem találok egy megfelelő pasit egy olyan városban, ahol ennyien laknak?

Figyelt kérdés
Ha kell tudok vad lenni, de alapvetően elég konzervatív, visszafogott lány vagyok. Észrevettem, hogy azok a barátnőim, akik szintén nagyon erkölcsesek, mind szinglik, ez tényleg azért van, mert visszafogodtak vagyunk? Mi előtt jönnének a kommentek, elég csinos vagyok, és a barátnőim közül sokan szintén jól néznek ki, mégis egyedül vannak.
2013. febr. 17. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Budapest a 2 millió magányos ember otthona! Nem hallottad ez még senkitől???


Én 2x próbáltam utcán ismerkedni pesten, 1iknél odamentem a csajhoz és megkérdeztem tőle hogy mennyi az idő.. erre azt felelte hogy nincs órád. 2ik esetben meg odalépésem előtt megjelent a csaj barátja... nos oda se kellett mennem. Ezek után nem pazarlom az időmet ilyenekre, és majd ha ismerem a személyt és tudom hogy szabad akkor próbálkozom.



Bemutathatnál magadnak és a barátnőidnek egyaránt, mert én pont erkölcsön és konzervatív lányt keresek már rég óta, de nem igen találok.. csak bulizós p*cs*kat.

2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Bőségzavarod lenne az biztos.
2013. febr. 20. 15:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez legyen az életemben a legnagyobb problémám..
2013. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!