Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 éves férfi mit szólna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy 32 éves férfi mit szólna hozzá, ha egy 18-19 éves lány bepróbálkozna nála? Mennyi az esély, hogy visszautasítja?

Figyelt kérdés
Szóval, már nagyon régóta szeretek egy pasit, de mindig reménytelennek gondoltam. De mivel nincs családja, kapcsolata, meg nekem sem, ezért úgy döntöttem, megpróbálom bevallani neki. Viszont félek, hogy ő nem viszonozná az érzéseimet, mert fiatalabb vagyok. És ha én azt mondom, hogy ettől függetlenül le szeretnék feküdni vele? Tudom, hogy olcsó viselkedés, de nagyon szeretem, évek óta nem tudok másra ránézni sem, és vele szeretném elveszíteni. Szerintetek van valami esély, hogy kapcsolat alakuljon ki, vagy max. lefekszik velem, vagy még az sem?
2013. febr. 17. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de azt kell hogy mondjam, ha van egy kis esze akkor finoman visszautasít. De az is lehet hogy kihasznál majd. Az ilyen korú férfiak általában nem veszik komolyan a 18 éves lányokat. Persze vannak kivételek!
2013. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk amúgy? Van ilyen is, olyan is. Te mit érzel, mit szólna ehhez? Egyáltalán nem írtál semmit a karakteréről. Én személy szerint mosolyognék és elbeszélgetnék veled, de tuti nem lenne semmi közöttünk. Viszont ezzel én nem a népesebb tábort gyarapítom.

Az pedig, hogy itt mit fognak irkálni a tinik nem feltétlen fogja lefedni a valóságot, mivel ők egész szűk látókörűen kémlelik még a dolgokat.

Mellesleg megjegyezném, hogy nem feltétlen lesz egy boldog emlék, ha lefektet és utána hanyagol.

2013. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
azt gondolom, ha párkapcsolati szempontból komolyan vesz, akkor azért gáz a pasas, ha meg lefektet, akkor azért, egy férfi elküldene téged, ez így becsületes, de kevés ilyen férfi van, nem a korkülönbség a baj, hanem a te korod, egyszerűen még tini vagy, érzelmileg még nem felnőtt, de ez természetes dolog
2013. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, néha úgy érzem, vonzónak talál, de simán lehet, hogy csak bemesélem magamnak. Amúgy egy okos, kedves ember, nem is tudom elképzelni róla, hogy kihasználna, bár nem tudhatom. De tényleg annyira rossz ez a reménytelen tehetetlenség, másokhoz meg már nem is vonzódom.

De akkor szerintetek el se mondjam neki, hogy szeretem?

2013. febr. 17. 19:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám túltenni magam rajta:) A környezeted se nézné jó szemmel ha összejönne veled. Ha normális férfi, akkor nem fogja kockáztatni a jóhírét.
2013. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
lépj vmit mert ha nem szűzen halsz meg
2013. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed nála, én is 18 vagyok és általában 30+ férfiak buknak rám(ez nem kerül viszonzásra), volt már, hogy egy 34 éves szerelmet is vallott.:) Próbálkozz, de ne add olcsón magad!
2013. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a pasit. Túl fiatal vagy hozzá.
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
lépni kell kislány! ha tetszel neki akkor legalább szex lesz, aztán még ki tudja kapcsolat is lehet belőle. igaz én csak 25 vagyok, de egy 18 éves csini lánynak tudnék örülni ha rám mászna :D
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vállalja, akkor keress meg:D:D
2013. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!