Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kibéküljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kibéküljön velem?

Figyelt kérdés
Szóval, volt egy barátom. És mindent amit beszéltem vele, elmondtam a legjobb barátnőmnek (akit mára már ki nem állhatok). Később szakítottam a barátommal, de a barátnőm elkezdett mindenféle hülyeséget terjeszteni rólunk, hogy lefeküdtem vele meg stb. És ezt meg hallotta a barátom (exem). És utána beszéltem vele, azt mondta, hogy egy kicsit haragszik rám, de azóta se válaszol az üzikre meg az utcán sem köszön. Mit tegyek? Még mindig szeretem.

2013. febr. 17. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha talizol vele akkor mond el neki mi a szitu, ne hagyd h elkerüljétek egymást.
2013. febr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2013. febr. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!