Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély arra, hogy kibéküljön velem?

Figyelt kérdés
1 éve és 4 hónapja voltunk együtt a barátommal. Több mint 2 hete szakítottunk vagyis én vele mert hülye voltam de megbántam. Nagyon szarul esett ahogy viselkedett velem ezért az egyik haverjának irtam,hogy „elég jó pasi” de nem komolyan. (Akkor már nem voltunk együtt.) Nagyon megharagudott rám. Ki akartam vele békülni de amikor azt írtam,hogy próbáljuk meg meg,hogy szeretem akkor azt mondta,hogy nem. Megmondtam neki,hogy megváltozok de nem hiszi el. Sajnos elég messze lakik tőlem és így nem tudok elmenni hozzá. De már vagy 3x megkérdezte,hogy van-e már valakim meg,hogy szeretem e még. A szex nem jó vele de nagyon szeretem még mindig és ki szeretnék vele békülni ! Szerintetek van esély arra,hogy kibékül velem ? Vagy mit csináljak ? Nem akarom elveszíteni a saját hülyeségem miatt :((

2012. aug. 19. 00:32
 1/3 Epör válasza:
Hagyd egy kicsit. Próbálj meg ne beszélni vele, közben ő is elgondolkozik az egészen és majd egy hét után jelentkezz vagy valami. Eléggé frusztráló lehet ha a nem rég Veled szakított barátnőd írja másra hogy milyen jó pasi vagy bármi hasonló. Szóval... hagyd lenyugodni a kedélyeket, és sok szerencsét.
2012. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen tudom,hogy nagy hülyeség volt :(

köszi a választ ! :)

2012. aug. 19. 01:05
 3/3 Gyikker válasza:

Szerintem ennyiszer nemet mondott,hagyd a fenébe.

Akkor nem is szeretett igazán.

2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!