Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem velem van a baj?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem vagyok olyan lány, mint a többi... Nem szoktam sminkelni magam (csak ünnepekre vagy ha színházba megyek). Megvagyok elégedve az alakommal, annak ellenére, hogy mindenki azt mondja anorexiás vagyok, de nem vagyok az.! Csak vékony... :)

Utálom a Twilightot és a vele egy színvonalban lévő borzasztó filmeket. Viszont a Harry Pottereket és az ÉHEZŐK VIADALA TRILÓGIÁT mind a filmet, mind a könyvet IMÁDOM!!!!

Nem szokásom mini- szoknyában járni nyáron sem nem, hogy télen...

Jól tanulok, sportolok és imádok olvasni.!

Még nem smároltam SOHA, de engem nem zavar.


14/L



2013. febr. 17. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem!nekem pont az ilyen csajok jönnek be:) 16f
2013. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs veled semmi baj, én sem vagyok kicsit sem kövér...sőt, rám is szokták mondani hogy anorexiás vagyok. Minden ember más, mindenki mást szeret, mindenki máskor ér abba a korba amikor agyilag megér. Ne aggódj ezen, ha jól érzed magad a bőrödben tényleg semmi baj nincs veled, sőt! :)
2013. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, nincs veled baj. Szimpatikusabb vagy már ennyi alapján is mint a nagy többség :)
2013. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat... :D
2013. febr. 17. 17:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell figyelni a sok bunkó parasztra aki bánt téged lelkileg. Az igazi barátok (gondolom van pár neked is), velük érdemes foglalkozni. :) Amúgy a külső nem minden. :) 15/f
2013. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hallelujah még élnek normális 14 éves lányok!!!
2013. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincs Veled semmi baj, és ne is változz meg soha senki kedvéért sem, semmiben! :)
2013. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!

És én is úgy gondolom, hogy úgy vagyok jó ahogy...

Csak kicsit zavar ha lestrébereznek vagy lek***áznak, csak azért, mert nem olyan vagyok, mint a többi lány... :(

2013. febr. 17. 18:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Aki leszól Téged, az önmagát minősíti, mert az értelmi szintje messze a béka feneke alatt van! :)
2013. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Milyen térre érted a kérdésed?

Pasizásra? Gondolom igen.

Szóval, nincs veled semmi baj ne aggódj, de nyugodtan várj még pár évet. :) Lesz még időd. :)


19/L

2013. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!