Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Számotokra mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Számotokra mennyit ront a pasi külsején, ha kopasz?

Figyelt kérdés
Eléggé hullik a hajam, és úgy gondoltam, hogy nyáron kopaszra nyírom. 20 éves vagyok és leginkább a 16 évesnél idősebbek véleménye érdekelne.

2013. febr. 17. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"30 éves koruk körül már a fejtetőjükön nem sok haj maradt. Be vagyok én is tojva hogy kihullik.

Én tuti összekuporgatnék egy műtétre akkor."


Felesleges, ebbe sajnos bele kell törődni! És lehet örökölni.

2013. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 carpediem1983 ***** válasza:
tudom csajokat bocsanat is hogy beleszolo, 29 vagyok, es mar az idejet sem tudom mikor volt utoljara hajam valamikor, 15 evesen talan...ugyhogy en meg azt sem tudom hogy hullik e hajam vagy sem... Negativan meg soha senki ne, szolt meg erte, bar nem mintha erdekelne. Pedig nem vagyok sajnos sovanyka mert 180 cm 115kg, Es Kopasz!!!!!!!!!! ergo ne foglalkozz vele hogy bejon e csajoknak vagy sem te erezd jol magad es kesz......
2013. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utolsó előtti - dehogy felesleges. Férfiból nőt tudnak csinálni ma már a dokik, majd pont a hajhullásba törődnék bele? :D
2013. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Általában nem jelent problémát.
2013. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alap műtét 400-500 ezer ft. De ha jó eredményt akarsz elérni és még nem vagy tarkopasz, akkor 700 környékén kezdődik. Mélyen zsebbe kell nyúlni sajnos.
2013. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!