Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik rajtam a déli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik rajtam a déli, napbarnította vagy épp fekete, arab és hasonló nemzetiségű fiúknak, de inkább férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan, de egyszerűen mindig összeakadok az ilyen kaliberű pasikkal (magyar vagyok), a neten eddig az összes portálon megtaláltak, ami csak a kisebb meglepetés, de Magyarországon élek és élőben is összetalálkozom velük..., néznek, odaülnek mellém a Mekiben esetleg beszélgetést is kezdeményeznek. (nem sokat járok Mekibe, de a legutóbbi alkalommal épp elcsípett egy). Hosszú, világos-barnás, de inkább barna hajam van és kék szemem. Nem értem miért tetszem nekik ennyire, de vannak vicces kalandjaim a sötét árnyalatú ifjúkkal. 16 éves vagyok és köszi minden értelmes választ!

2013. febr. 17. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Talán pont a vicces kalandok miatt, látják, hogy kapható vagy egy kis cumira a meki wc-ben :D
2013. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
A négerek általában kihasználják a csajokat, csak szex kell, és ennek megfelelően választanak is csajokat. Valószínüleg nagyon ribancos lehetsz.
2013. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Biztosan kapható vagy mindenre, és ez látszik is.
2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Még kicsinek talállak arra, hogy válaszoljak neked. Te se foglalkozz ilyenekkel, mert sajnos megjárhatod.

Ezer példa van rá. Várj addig, amíg felismered a veszélyt és csak akkor próbálj ismerkedni ilyen emberekkel.

2013. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kapjátok be! :@@ Egyetlennel sem mentem el semmiféle szexuális irányba sem! Csak bókolnak, meg elhívnak randira.
2013. febr. 17. 18:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mindenkinek szólt az a kapjátok be!
2013. febr. 17. 18:52
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is mindig megtalálnak,főlleg közösségi oldalakon. A mostani barátom is arab kinézetű,de nem arab országból származik. (egy egyetemre járunk)

19/L

2013. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
"de vannak vicces kalandjaim a sötét árnyalatú ifjúkkal" ez azért sokat sejtet:) neked is bejön, hogy bejössz nekik, és azért mégis csak 20cm++ lapul alattuk :)
2013. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nekem szól a kapjátok be szöveg.

Azért elmondanám, hogy nem egy ilyen kislány kezdte egy behízelgő kedves randival, majd szexrabszolgaként ocsúdott fel Amszterdamban, és két év kellett ahhoz, hogy megszabaduljon.

Egy 15-16 éves kislányt nagyon könnyű behálózni.

2013. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet.:P kb minden nemzetről vannak sztereotípiák, a magyar lányok, idézem "nagyon szépek, és könnyen kaphatóak". ezt a 100. arabtól kérdeztem meg-aki írt- hogy miért jelölgetnek állandóan, és ő mondta. nem kell velük foglalkozni...
2013. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!