Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt egy házibul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt egy házibuliba egy csaj?

Figyelt kérdés
Nem volt részeg. Behívott egy szobába, leültetett az ágyra, beleült az ölembe, és elkezdett izgatni. Majd levette a polóm, aztán az övét, és nyomta a mellkason a csöcsével. Jó volt, csak tudtam hogy a pasija a szomszéd szobába kereste.

2013. febr. 17. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert ribanc.
2013. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy. Valószínűleg beindult rád. :-D

Régebb óta ismert téged, esetleg csak ott találkoztatok először? Keresett azóta?

2013. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát bizony meg kellett volna töcskölnöd alaposan
2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért, mert egy k.rva, legközelebb dugd meg rendesen


24/F

2013. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy gimibe járunk. ő 11.es, én végzős. Szünetekbe szoktuk egymást látni. És csak mosolyogni szokott. A események után még történt egy s más apróság (megfogta az eszközöm, nyaldosta a nyakam, stb). Olyan hirtelen volt minden.
2013. febr. 17. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:
KAMU
2013. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem jó a kapcsolata a barátjával és kiutat keres, de lehet hogy csak ribanc... én az utóbbira tippelek.
2013. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszokat. és szerintetek ribikkel hosszú távú kapcsolat lehet?
2013. febr. 18. 06:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Mázlista! Remélem kihasználtad az alkalmat.
2013. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hosszú távra semmiképp se kezdj egy ilyennel, ha rádun, akkor veled is azt fogja csinálni, mint a mostani pasijával.

csak dugd meg párszor, aztán hagyd ott a francba


24/F

2013. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!