Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nem zavar benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem zavar benneteket, ha magatoknál csinosabb, szexisebb lányt láttok?

Figyelt kérdés
Nem törődtök vele vagy elszomorodtok?
2013. febr. 18. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Régebben elszomorodtam sokszor, mert magamat nem láttam olyan szépnek. Mostanra ez annyiban változott, hogy sok pozitív visszajelzést kapok, és hát van egy kisugárzásom, plusz tisztában vagyok azzal, mivel tudom az ujjaim köré csavarni a férfiakat. Nem zavarnak ebben más lányok. :D
2013. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már nem, kinőttem az összehasonlítgatásból

és most boldog vagyok "saját magammal", mert mióta nem ezen görcsölök, sokkal több sikerem van a pasiknál


"a legjobb nőt is unja már valaki" ezt a mondást hallottátok? :D

2013. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, engem gyönyörködtetnek :) Saját magam nem probléma, max nem nézek tükörbe, de annak örülök, hogy vannak szebbek, akik vizuálisan jobbá teszik a világot.
2013. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önmagában ez a tény nem zavar, esetleg megnézem és megállapítom, hogy szép.

Néha a párom felejti rajta egy ilyen nőn a szemét, akkor azért elszomorodom.

2013. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem 2. csak tudod, kinek mi a jó nő?

Valakinek pont hogy az alacsony lányok tetszenek, aki lehet vékonyabb, ducibb vagy akármi, csak az arca tetsszen neki, és jól el legyen vele. Vagy akármi, engem például egy nő sem fog elvarázsolni mert hogy magas, meg hogy milyen testalkata van, és az arca is lehet csinos ha valahogy mégsem fog meg. Mindegy.

2013. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, a jó nő relatív, de attól még nem értem, hogy a válaszod hogy kapcsolódik ehhez

ezzel a gőzzel a kérdezőnek is elmondhatod ugyanezt.

2013. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!