Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírom ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjak rá, pedig tudom, hogy csak elhatározás kérdése lenne. Ötletek? 16/L

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek, nagyon megtetszett egy fiú. Mindennap ráírok valami ürüggyel, ő is tudja, már burkoltan elárultam neki. Ő nagyon kedves, mindig válaszol, kérdezget, érdeklődik. Én viszont mégis úgy érzem, hogy idegesítem, vagy sok vagyok neki mindennap, elég kommunikatív személy vagyok. Nem szeretnék ráírni, kíváncsi lennék, hogy vajon ő is írna-e, mégsem tudom megtenni. Tudom baromság, de mire gondolhatnék, vagy mégis hogyan bírhatnám ki?
2013. febr. 18. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Foglald le magad. Nézegess interneten ami érdekel..vagy gyakorizz..sok h.lye kérdésekre lehet válaszolni XD

Én már szétröhögtem magam. :)

2013. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huzd ki a netkabelt/routert. Mondd meg a szuleidnek, hogy keszulnod kene valami fontos dolgozatra, de a mindig lekot valami, amit epp talalsz a neten, ugyhogy egy-ket napra tiltsak mar le, vagy vedjek le jelszoval, akarmivel es ha konyorogsz se engedjenek netezni 2 napig.
2013. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!