Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagytam agresszív páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagytam agresszív páromat, már nem bírtam tovább! AKKOR megvolt az elhatározás, de már megint bizonytalan vagyok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bajom az,hogy már nem keres!4napig keresett,utána feladta!

Mintha beletörődött volna ...pedig annyira mondta h meghal ha nem megyek vissza hozzá stb. most bulizni jár én meg itt szenvedek miatta!:( neki ilyen könnyű??így elfelejtett?vagy sosem szeretett??:S mit tegyek? azt mondja szeretné ha visszamennék hozzá mert soha senki más nem lesz neki,csak engem fog szeretni..de mégsem könyörög ahogy előtte mégsem sír ahogy előtte...és megviseltnek sem látszik,mint ahogy előadja..Miért????


2011. nov. 9. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerinted, miért van? Te is tudod a választ csak a kérdőjelek helyett pontokat tegyél a mondatok végére:


"neki ilyen könnyű??így elfelejtett?vagy sosem szeretett??"


Sajnálom, ha kíméletlennek tűnök, de ez az igazság.

2011. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de akkor miért hajtott annyira pár napig??sírt meg minden?ekkora színész h lehet vki:(
2011. nov. 9. 12:34
 3/26 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2011. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Otthagytam agresszív páromat, már nem bírtam tovább!"

Mond már meg nekem,ezután a mondat után,miért akarnád őt visszakapni?Hoztál egy döntést,amit sokan nem mernek..aztán meg visszatáncolnál?Azért vagy bizonytalan,mert nem akarod vállalni a döntéseddel járó felelősséget.

Ne akard őt vissza!!!Keress magadnak egy normális embert!!

2011. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

"de akkor miért hajtott annyira pár napig??sírt meg minden?ekkora színész h lehet vki:("


Egy agresszívnak is kell nő, egy agresszív is tud sírni. Nincs ebben semmi színészkedés.

2011. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az elso meg a harmadik hulyeseget irt.


Faj neki is, de nem mutatja ki. Es persze faj neked is.

Na es? Majd elmulik. Az ido megoldja.


A fo jelzot meg ne felejtsd el: "agresszív"

2011. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 gabyjoze8377 válasza:
Úgy gondolod, hogy nem érdemelsz jobbat tőle? Szereted ha vernek? Mit szeretsz egy agresszív emberben? Lehet azt szeretni egyáltalán? Persze vannak jó napjai... A helyedben megráznám magam, lecserélném a ruháimat, megváltoztatnám a hajam, összeszedném a barátaimat és kirúgnék a hámból. Élném a saját életem NYUGALOMBAN.
2011. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"4napig keresett,utána feladta"

"most bulizni jár én meg itt szenvedek miatta!"


Ennyire szenved, meg fáj neki...

Nem az első meg én írok hülyeséget, hanem te vagy naiv.

2011. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

vagy eppenseggel te vagy naiv...


Biztosan sokszor szakitottal mar es sokszor tapasztaltad, hogy kiszeretni egy lanybol -plane akkor ha a csaj rakta ki a sracot-, az orak/napok alatt tortenik.


Kicsit vicces amit irsz...


Ha eros erzelmekrol voltak szo, akkor kb 6 honap es egy uj szerelem, ami atlenditheti a par mindket tagjat a mostani ponton. Es a lanynak tuti konnyebb, mert o hozta meg a dontest.


De ismetlem mind ez lenyegtelen! Az "agressziv"-et ne felejtsd...

2011. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


35/N Igen, sokszor szakítottam és sokszor volt, hogy engem hagytak ott. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ez mivel jár, azzal is tisztában vagyok, hogy sok esetben egyáltalán nem könnyebb annak, aki kimondja az utolsó szót. Dönteni sokkal nehezebb, mint elfogadni valaki döntését.


Azzal is tisztában vagyok, hogy az a férfi, aki agresszív nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz.


Azt hiszem itt én vagyok az, akinek nálatok több tapasztalata van. Nem megalázni vagy megbántani akartam a kérdezőt, hanem a mögöttem levő cca. 20 év tapasztalattal ez a véleményem. Ő is tudja a választ a kérdésére csak megerősítést vár tőlünk vagy csak egyszerűen ki akarja írni magából a történteket.

2011. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!