Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhatározással könnyebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhatározással könnyebb a felejtés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal már jó pár hónapja szakítottunk. Sajnos én beleéltem magam abba, hogy úgy is vissza fog jönni hozzám, ezért még mindig szeretem, és nem tudom őt elfelejteni.

Most viszont elegem lett, és elhatároztam, hogy elfelejtem, és nem fogok ölbe tett kézzel rá várni. Így könnyebben fog menni a felejtés?


Mindenki azt mondja, hogy fél év nagyjából elég ahhoz, hogy elfelejtsük a másikat, én viszont lassan már egy éve szenvedek.


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 5. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A tettek hoznak változást, nem a nagy szavak.
2012. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem könnyebb ha elhatározod vagy ha próbálsz ismerkedni meg persze a beszélsz a barátaiddal róla, véleményem szerint így könnyebb, de van akinek így sem sikerül gyorsabban elfelejtenie
2012. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem könnyebb... Az érzések sajnos nem úgy működnek, hogy én most elhatározom hogy elfelejtem és akkor két nap múlva már el is van felejtve, de lényegesen könnyít a helyzeten, ha nem várod vissza, hanem tudomásul veszed, hogy tovább kell lépned.

Azt határozd el, hogy tovább lépsz! Ha eszedbe jut tereld a gondolatokat... Nekem 9 hónap kellett, hogy kiheverjek egy két éves kapcsolatot, addig ránézni sem tudtam nagyon másra. Most viszont mindennél boldogabb vagyok, hogy sikerült túltennem magamat a dolgon! :)

2012. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:43

Beszélni már nagyon sokat beszéltem róla, naplót is elkezdtem vezetni az érzéseimről. :) Remélem egyszer összejön.


16:44

Sajnos én eddig 9 hónapon keresztül becsaptam magam. (visszajön-visszajön) Most vagyok azon a szinten, hogy tudom, sosem fog visszatérni. Azért ez csak számít valamit? Mert ha újabb 9 hónapot kell még így is nyűglődnöm, akkor meghülyülök! :)

2012. jan. 5. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmdik vagyok... Nos azt nem tudhatja senki előre, hogy innentől még mennyit kell majd gyötrődnöd. Viszont ha nem reménytelenül várod vissza, hanem tudatosan elkezded építeni az életedet szigorúan NÉLKÜLE, akkor már jó úton jársz és egyszercsak azon veszed észre magad, hogy nézelődsz. :)


Én még 9 hónap után is úgy gondoltam vissza az exemre, hogy sajnáltam hogy ez lett a vége és iszonyatosan szép emlékként zártam le... viszont már kinyílt a szemem, elkezdtem érdeklődni a másik nem iránt és végül az utamba is akadt olyan személy, akit most mindennél jobban szeretek és már el sem tudom képzelni, hogy újra az exemmel legyek, mert a jelenlegi párom mindennél többet jelent!!! Előbb utóbb te is eljutsz erre a szintre, csak tudatosan ne agyalj rajta, tereld a gondolataidat és légy türelmes.

2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

És örülök, hogy vannak olyan pozitív tapasztalatok, mint a tied is. Remélem én is így fogok majd egyszer vélekedni. Legyetek sokáig boldogok! :)

2012. jan. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!