Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elég bizar. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég bizar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves vagyok, és van egy nagyon jó barátnőm. Mindent megosztok vele és ismeri minden hibámat. Ma pl. fekszünk az ágyon és nézzük a tv-t, erre elkezd böködni és meg próbálok védekezni és amolyan verekedős, birkózós feelingje lett az egésznek. Ekkor betoppan anyum: és néz. Először meg se szólal, csak figyel. Ez így elég furi, már alapból. Na akkor mennyünk vissza: Kb. pár hónapja annyira nevettem, hogy már a pisilés határán voltam (:DD), és mondom a barátnőmnek, hogy forduljon már egy kicsit. Épp húztam le a bugyim, persze hogy belép anya. Ott helyben számon kért, hogy mit képzelek magamról, meg magyarázzam el neki, hogy mi van. Elmondom neki, ő meg elkezdi, meg ne lássam még egyszer.

Akkor gondoltam egyszer megbeszélem vele, hogy a borotválkozást (:D), és elkezdi, hogy xy (a barátnőm) mondta, meg hogy azt akarom e, hogy eltiltson tőle. Mondom jé, mivan már..:O (+ ezt csak egyszer mondta, igazából nagyon szereti a barátnőmet, és örül, hogy jóban vagyunk)

Sokszor felhozza, hogy a nővéremnek ilyenkor már rég volt pasija, meg ő milyen komoly. Néha rámjön ez a roham, hogy nemszeret, pedig tudom, hogy igen. Ebből kiindulva kicsit riválisok lettünk a nővéremmel, de mára már egész jóban vagyunk.

Ma pedig elkezdtem gondolkozni, és lehet, hogy anya azt hiszi, hogy izé.. lezbi vagyok.

Mellékesen megjegyezném, hogy a pasikat szeretem.

Mit csináljak? ://


2012. febr. 29. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
keress egy pasit
2012. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
volt már, csak anyuméknak nem mutattam be. azért pedig nem fogok keresni egy fiút. eléggé megválogatom kinek mondok igent..
2012. febr. 29. 18:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
:) kínos, de vicces is :)rendes lány lehetsz...nem kell semmit tenned, most ez miatt ..
2012. febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Jajj öcsém, ez nevetséges... XD

Ha anyukád azt hiszi, hogy leszbikus vagy, mondd meg neki, hogy nem. :D Gond letudva.

2012. febr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz.


S mielőtt megkérdeznéd, hogy hogyan mond el. Így:

- Anya szerintem te azt gondolod, hogy én a lányokhoz vonzódom. Most közlöm veled, hogy nem így van. A barátnőmmel pedig csak hülyültünk, amikor benyitottál.

2012. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

"Kb. pár hónapja annyira nevettem, hogy már a pisilés határán voltam (:DD), és mondom a barátnőmnek, hogy forduljon már egy kicsit. Épp húztam le a bugyim, persze hogy belép anya. Ott helyben számon kért, hogy mit képzelek magamról, meg magyarázzam el neki, hogy mi van. Elmondom neki, ő meg elkezdi, meg ne lássam még egyszer."



Mi az istent olvastam én most? O.o szall annyira röhögtél hogy a szoba közepén lehúztad a bugyidat hogy odahugyozz? a barátnőd jelenlétében akartál hugyozni? vagy ez az egész a wcben volt? a wcben annyira röhögtél hogy megkérted a barátnődet forduljon el miközben te pisilsz? és a wcbe csak úgy benyitott anyád?


nem értem..

mellesleg miért nem szólod le anyukád hogy ne mászkáljon már csak úgy be hozzád a wcbe (vagy a szobádba én már nem tudom)


tényleg... te lány vagy egyáltalán vagy fiú?XD

2012. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
bocs az utolsó kérdésemet hagyd figyelmen kívül, leesett, lány vagy, bocs fáradt vagyok :DD
2012. febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj, hülyén fogalmaztam:D

bocsi. szóval megkértem a barátnőm, hogy forduljon el, mer át akartam öltözni.Bár azt hittem egyértelmű, hogy nem a szoba közepén akarok pisilni:D:D

lány vagyok

2012. febr. 29. 18:32
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
tehát sikerült be pisilned és át kellett öltöznöd? :D
2012. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
kamuszagot érzek, a lányok a tesi öltözőben is elfordulnak öltözködéskor? sztem ez csak kimagyarzás..
2012. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!