Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás vagy bocsánat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás vagy bocsánat?

Figyelt kérdés

A barátom megkért had menjen fel a telefonomról a közösségi portáljára, együtt elolvastuk az üzenetet majd mondtam vigye már az egyikre ahol egy nővel beszélt, 10napa hogy hol és mikor feküdjenek le, bár konkrét nem volt, és meg sem történt a dolog.

A barátom is írta hogy titokban kellene nehogy rájöjjek mert akkor szakítok.

Ma láttam, most még ő érzi magát rosszul mert ő akkor még nem érezte elvileg azt a szerelmet, ( amit nekem beadott)


bár csak 1 hónapja vagyunk együtt, de szerintem korai volt tőle és nem érdemel bocsánatot.


Meglepő számomra hogy nem ilyennek gondoltam, még ez idő alatt meg sem fogta se a fenekem, szex sem történt, és nem is erőltette, nem hívott fel magához sem.

Írt nekem szerelmes leveleket 3at, verseket, azt hitem tényleg szeretni fog, de tévedtem ezek szerint??

Az eszem nemet, a szívem pedig igent mond a bocsánatra, ezért is érdekelne józan gondolkodású emberek véleménye!


Köszönöm 20/L 22/F


2013. febr. 18. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

általában kegyelempárti vagyok..

de ez előre megfontolt, elég palimadár dolog...

mondd azt neki, hogy most akkor szálljon magába, és gondolkodjon el rajta mit akar... adj neki egy hetet, addig szard le... de azért azt is mondd meg neki, hogy ez nem szünet a kapcsolatban, hogy gyorsan megkúrhassa a csajt, és ha megteszi, akkor repül..

aztán a többi már az ő dolga, így esélyt adtál a legtisztább útnak:)


megjegyezném, hogy a legelső héten egy csókkal én is megcsaltam a barátnőmet.... de nem előre megtervezett volt, és éreztem a hibám súlyát.. azóta eltelt másfél év, és együtt vagyunk, és jólvagyunk:)

de ez a srác így a sztoriból egy tahó..

2013. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem csak szexre kellesz neki, hanem járni, törődni, foglalkozni szeretne veled, lásd a versek és a viselkedése. És ezzel szemben a másik lány csak arra kell, hiszen nála egyből lyukra játszott. Most azt neked kell eldönteni, hogy mennyire vonzóbb, vagy épp taszítóbb ő, mint te. Az pedig, hogy akkor még nem szeretett most viszont igen.. Hát.. Fura ez, bár őt igazolja az, hogy mégsem történt meg. És az is, hogy valami volt benne, hiszen egy elég friss dologra is megpróbált "vigyázni" mégpedig úgy, hogy szóvá tette az óvatosságot.
2013. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!