Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szakítsak egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak egy olyan sráccal, aki durva és erőszakos? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Amikor járni kezdtem vele,még egész normálisnak tűnt,és a szüleim is bírták.Aztán meg most már nagyon durva és erőszakos lett.Már egy ideje (pontosabban három hónapja) folyton le akar feküdni velem,de én nem engedem és próbálom magamról lelökni,vagy "ki kell mennem a wc-re" ürüggyel elhúzni a csíkot.De már nem bírom sokáig!A szüleimnek erről nem szóltam,ők még azt hiszik,hogy minden rendben van.Az jelent valamit,ha az arca kicsit kifehéredett és a szája sarkában vannak kis nagyranőtt pattanáshoz hasonló dolgok?Néha elég ijesztően is viselkedik...


Hogyan szakítsak vele?Mert már párszor megpróbáltam vele beszélni,de eddig nagy lazasággal félbeszakított,és azt mondta,hogy "köztünk minden oké van,mi bajod?" .


Kérlek csak adjatok tanácsokat.Nem kérek lefikázást,hogy mi a francért is kezdtem el vele járni vagy ilyesmi.Oké?Csak az válaszoljon,aki tud tanácsot adni,kérlek.


15/L



2013. febr. 13. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki hogy vége.

A kapcsolat kezdéshez 2 ember kell, dehogy vége legyen ahhoz elég 1 is.

2013. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De már próbáltam!Egyszer még keményebben is kezdtem mondani,de akkor megint félbeszakított...elég durván...
2013. febr. 13. 15:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs mese hagyd el jobban jársz!
2013. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot szerintem. Ha ilyen... Ne hívd fel, ha véletlenül valahol összefuttok és csak köszönsz neki, az elég.
2013. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
FB kapcsolat státusz egyedülálló... :) Ennyi idősen ez szar lesz neki...
2013. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:56

Ezt nem elég mondani. Utánna meg is kell vele szakítani a kapcsolatot. Nem találkoztok, nem beszéltek.

2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle minnél előbb... Olyan helyen szakíts vele, ahol vannak rajtatok kívül mások is, hátha elmegy az esze. Ne társalogj erről vele, csak mondd el hogy ennyi volt és húzz el. Ha sokáig maradsz egy ilyennel, rosszabb lesz.
2013. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves...:/ Szerintetek drogozhat?Egy 17 éves srác szerezhet egyáltalán drogot?
2013. febr. 13. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná... És nanáá...
2013. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És hogy rángassam el egy olyan helyre ahol nem vagyunk egyedül,ha soha nem szokott velem olyan helyen találkozni?Mindíg nála vagyunk vagy nálam.Persze ha nálam vagyunk,akkor rendesen viselkedik,mert nem akarja,hogy a szüleim megtudják,milyen valójában...Náluk viszont a szülei általában estig dolgoznak,és ahogy hazaérnek,már el is mennek valahova vagy lefeküdnek aludni...
2013. febr. 13. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!