Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak teljesen hetero kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak teljesen hetero kinézetű és viselkedésű melegek vagy biszexek? (LENT)

Figyelt kérdés

Szerintetek vannak olyan férfiak, akik bár melegek vagy biszexek de külsőre, viselkedésre abszolút olyanok mint a heterok.


Ok, ha akarja ő is férfiasan tud öltözködni, mondjuk kondizik, stb...


De az arcán, a vonásain legalább egy kicsit nem látszik?


Biszex gondolom azért van ilyen, de meleg is?



2013. febr. 19. 23:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Mégis miért ne lenne? Nem attól függ valaki kinézete, hogy melyik nemhez vonzódik...
2013. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Pretty Ballerina ***** válasza:
89%
Persze, hogy vannak.
2013. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól álcázzák, akkor igen. De ált. viselkedésből kiderül.

Fordítva van olyan, h annak néznek ki, de mégis heterok.

2013. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Biszex is van, meleg is, tök jól néznek ki. Kondiban is találkoztam ilyennel, persze. N
2013. febr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
én ilyen vagyok legalábbis tudtommal :D és ismerek széttetovált csávót aki szintúgy nem úgy néz ki sőt elég sokat szóval igen kb ugyanannyi ilyen kinézetű van mint feminin kinézetű csak róluk nem tudod
2013. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

miért ne lennének...

rólam nem mondanák hogy biszex vagyok...

és ott célozgatok a padtársamnak, egy gyönyörű lánynak, karácsonyra csináltam csak neki egy szívmedált és még mindig nem vette a lapot :(

2013. febr. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
A nagy többségünk ilyen. A biszex férfiakról nem is beszélve, sztem a többségüknek van barátnőjük, feleségük, és az asszony tudta nélkül (vagy akár a tudtával) járnak pasizni.
2013. febr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk logikus amit írtok. Nyilván azért nem lehet nagyon tudni róluk, mert titkolják és kívülről sem látszik.


De valahogy nagyon soknak (biztos nem egy-két kivétel van) min. az arcán egy kicsit látszik. A testét ki tudja gyúrni szépen, de az arcán látszik.


Bár akinek nem arról meg nem lehet nyilatkozni, mert nem tudjuk, hogy az.

2013. febr. 20. 08:28
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
aki férfias az nem feltétlenül titkolja csak alapból ilyen attól még hogy valaki meleg nem feminin feltétlenül. Arcvonásokon nem hinném hogy látni mert melegség az nem fizikai tulajdonság. :)
2013. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát azért nagyon soknak látszik az arcán. Nyilván akin nem arra könnyen mondják, hogy biztos nem meleg vagy bi.


Nem kötekedésből, de használj írásjeleket, mert annyira egybefolyik az egész amit írtál, hogy többször kell elolvasni.

2013. febr. 20. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!