Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú ai nem csak tetszik hanem tényleg szeretem. Ott lakott a szomszédban, nyáron minden napot együtt töltőttünk a barátainkkal. Nagyon kedves, megértő, jófej és tökéletes barát. A nyár végén elköltöztünk és azóta nagyon hiányzik. Mindig én írok rá chaten. Egyszer felhozta hogy talizhatnánk mert màr régen láttuk egymást. megbeszéltünk egy időpontot de egyikűnk sem ért rá a végén. már lassan 3 és fél éve szeretem, de nem tudom hogyan mondjam el. kérlek segítsetek.! 15/L
2013. febr. 20. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
és ha F2F elmondanád neki?
2013. febr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szeretne veled találkozni az jelenti érdekled=bejössz neki,töltsetek el együtt egy napot.Ha mind a ketten jól éreztétek magatokat nap végén nyugodt szívvel megkérdezheted hogy mik a szándékai veled. 16/F
2013. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem keres, akkor te se keresd. Ilyen idős korban a fiúk és lányok egymáshoz való viszonyulása nagyon különböző. Ha az igaz szerelemben bízol, azt kell mondjam a korosztályodbeli fiúknál... hááát, nem fogod megtalálni. Ha meg megtalálod, akkor igazi kincset találtál. Először is tisztázd le magadban, hogy érdemes-e érte küzdened, érezteti-e veled, hogy tetszel neki, vagy ő teljesen barátilag közeledik feléd?

Báááár, ilyen idős korban az egyenes beszéd sokszor megrettenti a fiúkat. Elbizonytalanodnak. Előbb mondanak NEM-et egy szerelmi vallomásra, mint igent...

Vagy próbáld meg bevetni a női fegyvereidet. Tedd féltékennyé, add a tudtára, hogy milyen jó fiúhaverjaid vannak, és milyen jókat hülyéskedtek, ... Talán akkor elkezd érted "kaparni" ... Ez általában bejön. Vagy csak simán mellőzd őt, ritkábban írj rá, hagyj félbe vele egy beszélgetést, pl feltesz neked egy kérdést, ne válaszolj, hanem csak másnap, hogy jaj, bocsi, elment a net., remélem nem haragszol... Egy kicsit felkelted magadra a figyelmet...

A legnehezebb 15 éves lánynak lenni... És 15 évesen szerelmesnek lenni... Ha valaki, akkor én tudom. 20L

2013. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy felek elmondani, nem tudok nekikezdeni. de a baratsagunkat sem akarom elrontani, mert mar "testverek"(testverekke nyilvanitottuk egymast) vagyunk. es nem tudok vele sok idot tolteni mert anya nem igen enged el sehova. es inkabb az a visszahuzodo csendes lany tipus vagyok.
2013. febr. 20. 03:46
 5/5 A kérdező kommentje:
1:15 o nem feltekenykedo tipus. igazabol nem tudom hogy miert nem tudom elmondani neki. lehet hogy egy kicsit felek a visszautasitastol. meg nem volt egyetlen kapcsolatom se
2013. febr. 20. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!