Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul az osztálytársam szinte minden órán?

Figyelt kérdés
Hiába ülök előrébb vagy hátrébb mint ő, csomószor azt veszem észre, hogy engem néz, bámul. Meg velem mindig kedves, többször is hozzám ér. Most akkor tetszem neki? Nekem is tetszik ő, hogy jelezzem ezt felé? Sokszor elkapom a fejem, mert nem bírom tartani a szemkontaktust.
2013. febr. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki
2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki.. hát ha jelezni akarod nem menekülni kéne hanem hozzábújni, beszélgetni vele, közeledni hozzá.
2013. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom mi a gyerekesebb ez a sok szemezés a semmiért vagy a régi módi; tetszel ezért meghúzom a hajad típus...

Kezdjetek el beszélgetni. Nem tudom mit tököltök és szerencsétlenkedtek már most ennyit. Ha már most nem tudok megtenni egy ilyen egyszerű lépést magatoktól és a csodára váltak mi lesz ha felnőtök és már komoly kötelezettségeitek lesznek? Remélem az idővel tanultok némi talpraesettséget mert ez így nem már nem mehet tovább hogy már mindent szájatokba kell rágni hogy működni tudjatok vagy egyáltalán levegőt venni csoda hogy tudok venni egyedül...

Ne haragudj nem személyesen téged akarlak leszólni de folyamatosan ilyen kis gyermeteg kérdések jönnek mintha járni tanítanánk egy kisbabát. Lépni úgyis nektek kell nem tehetjük meg helyettetek az első lépést!

2013. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

detto.

a haverjai már elmonták h tetszem neki, nekem is ő...

2013. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!