Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet erőszakolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet erőszakolni egy férfit hogy gyerek is legyen belőle?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 19:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom senkit sem megerőszakolni, csak láttam egy cikket régen és most elkezdtem gondolkozni rajta. Arról szólt, hogy egy nő szerelmes lett egy férfibe, de nem volt annyi önbizalma, hogy kezdeményezzen, vagy felvállalja az érzelmeit, ezért teljesen bekattant, leitatta a férfit, bedrogozta, megkötözte és megerőszakolta. A pasi ájult volt, nem is emlékezett semmire belőle később. De mivel az erekció és az ejakuláció szimplán fizikai folyamat, ami ingerlés során bekövetkezhet, ezért a nő meg tudta erőszakolni és terhes is lett a férfitől.
2013. febr. 21. 19:28
 12/16 anonim ***** válasza:
Értem csefy,köszi :)
2013. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek, mert nem psztán fizikai reakció, ez nem igaz... Ha ez így lenne, akkor egy férfinak sem lennének merevedési problémái pl munkahelyi stressztől vagy családi gondoktól, pedig ezek a leggyakoribb okok...
2013. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a nemi erőszak bűn? Remélem, a válaszra csupán elméleti síkon vagy kíváncsi.
2013. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Természetesen, mint már írtam, eszem ágában sincs megerőszakolni senkit.

Ami az "erőszak bűn"-t illeti, jogszabály van arról, hogy egy férfit nem lehet megerőszakolni :O

2013. febr. 21. 19:51
 16/16 anonim ***** válasza:
ez nagyonbeteg :S
2013. febr. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!