Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elvárás még mindig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elvárás még mindig egy nő irányába az, hogy menjen férjhez, szüljön gyereket?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. Már érzem a nyomást, hogy majd férjhez kell(!) menni és gyerekeket szülni! Szerencsére a szüleim nem üldöznek, de szerintem a következő az lesz, amint meg lesz a diplomám! Őszintén szólva borsódzik a hátam az egésztől! 2 éve szingli vagyok és nem is akarok kapcsolatot, se most, sem pedig később. Egyáltalán nem tervezek előre, lesz, ami lesz. Ha sikerül olyan férfit találnom, akkor talán férjhez megyek, ha nem, akkor meg nem. Sajnos csak én gondolkozom így, a környezetem nem. Miért kell erőltetni ezt a házasság és gyerek dolgot?

2013. febr. 8. 19:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ Nem az első számú életcélom a házasodás és a gyerekszülés.
2013. febr. 8. 19:13
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak te vagy így, engem már csesztetnek, hogy majd legyenek unokák, de még barátnőm sem volt, meg nem akarok korán házasodni... 20/F
2013. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Talán mert ez az élet célja? Szaporodás. Sima biológia.

Mellesleg én sem tervezem a házasságot. De gyerek azért majd kéne valamikor... XD

25F

2013. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
100%

Ilyen a családod amolyan családcentrikus családod van.

Anyu apu a legjobbat akarja szép gyűrű fehér ruha jó férj szép gyerekek....


Ne siesd el, és egyáltalán nem kötelező a házasság egy boldog hosszú kapcsolathoz.

2013. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ugyan van Barátnőm , de eszem ágában sincs , hogy gyereket neveljek , megházasodjak.

Még élvezni akarom az életet ( ha érted mire gondolok )


PL: Mindig amikor megyünk meglátogatni szüleinket stb stb

Már egyből a fent felsorolt dolgokkal jönnek.


24/F

2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem is kell még ezen rágódnod. Én is 20-21 évesen el sem tudtam volna azt képzelni, hogy férjhez megyek vagy gyerekem lesz. Akkor változtam meg, mikor egy komoly párkapcsolatba léptem, akkor már el tudtam volna képzelni ezt az akkori párommal. 28 éves vagyok, de még én sem állok erre készen, és nekem így jó. Mindenki maga dönti el, hogy akar élni.
2013. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. febr. 8. 19:29
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Azért mert az a dolgod te szolgalelkű fehérnép.
2013. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Majd ha eljön a Te időd,akkor megjön a kedved is ezekhez a dolgokhoz.Ha nem,hát úgyis jó,elvégre mindenki úgy él,ahogy neki jól esik.Amúgy pedig az ember gondolkodása,világnézete,életcéljai sokat változnak az idő előrehaladtával,bizonyos kor felett már kicsit másabb az ember értékrendje,mint fiatalabb korában.Lehet,hogy mondjuk öt év múlva majd Te is másképpen fogod látni a helyzetet.
2013. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

Azért alakult ez ki, mert ha mindenki úgy gondolkodna, mint Te akkor 100 év múlva lóf.asz se lenne itt.

Pont ebből van most a probléma, h nem születik elég gyerek, de majd rájössz, ha nem fogsz kapni nyugdíjat.

2013. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!