Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon lelkiismeret furdalásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lelkiismeret furdalásom van. Szerintetek jogossan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel több mint 2 hete járunk. A 2. randira nem jött el. Én tökre kibuktam, mert eddig mindenki csak hülyített és azt hittem, hogy ő is csak hülyít. Aztán írt fb.-on erre én megírtam neki, hogy nagyon szar volt, hogy csak vártam és vártam de ő nem jött, nagyon fontos lehetek neki. Nos azóta "túl" fontos lettem, elhalmozott ajándékokkal meg minden én meg már több mint 1 hete lelkiismeret furdalásban szenvedek. :S 15L
2013. febr. 22. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szenvedj, beszelj vele errol!
2013. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Te szereted Őt ??????? ha igen akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod, mivel szeretitek egymást nincs nagy baj :D csak mondd el neki hogy nem kell elhalmozni ajándékokkal, csak legyetek együtt és szeressétek egymást :)

ha nem szereted akkor viszont lehet lelkiismeret furdalásod.....

2013. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mai korban aki annyit nem tud írni hogy bocs de ma nem megy az egy link alak.

Az ajándékok nem jelentenek tiszteletet! Ha tisztelne akkor nem váratott volna szó nélkül.


Amúgy meg 15 évesen nem fiúzni kéne de ha mégis akkor inkább keress érettebbet! A korodbeli választék ezek szerint elég silány, láthatod magad is.

25F

2013. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!