Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásom van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalásom van. Mit csináljak? :|

Figyelt kérdés

előszöris bocsi, h ideirom, de nemtudtam hova sorolni.

van egy barátnőm akinek a szülinapi buliján voltam ma, de elkisért a másik barátnőm, de ő engem várt a parki padon ülve. mondtam, h csak fél óráig maradok, de nem úgy sült el, mert a buli közepén nem mondhatom azt, h most megyek..3 órát voltam a bulin, de a barátnőm ott várt...nagyon lelkiismeret furdalásom van ezmiatt..:/ a barátnőm aki rám várt az meg most nemakar velem szóbaállni..mit csináljak.?

normális válaszokat, bocsi ha van benne helyesírási hiba.

14l


2012. aug. 18. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha igaz barát a barátnőd akkor meg fog érteni
2012. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért, nem mentél azzal a barátnőddel? xD
2012. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy behívhatod-e? amíg te bent szórakoztál, ő kint várt.. jogosan haragszik. Én meg se vártalak volna.
2012. aug. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 azért nem mert utálják egymást..
2012. aug. 18. 21:04
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..:/
2012. aug. 18. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:

Szóval a buliróll nem lehet egy magyarázattal és normális köszönéssel távozni, de a kint váró barátnőt meg lehet szivatni... Ezek miatt van meg itt szinte mindenkinek a véleménye a 14 évesekről, köszönjük neked mind.

kérj tőle bocsánatot, egy szépen megfogalmazott, és kifejtettet ne csak egy sima sajnálom legyen! Aztán engeszteld ki valamivel, nem tudom hogy mit szeret ezt már neked kell kitalálnod. Hívd meg valahova, vagy kísérd el te is így egy buliba.

2012. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Megfog érteni mi?

Ezt elszúrtad kislány. Várj rá te 3 órát és mosolygj rá mintha semmi se történt. Nem lesz ebből háború, de most nem is fog neked csókot nyomni az arcodra. Kérj tőle bocsánatot, mert ez alap. Aztán majd kiderül hogyan tovább.

2012. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
már bocsánatot kértem tőle, de ő csak annyit mondott h jó..utána meg bunkózott tovább amit megértek..:/
2012. aug. 18. 21:10
 9/20 anonim ***** válasza:

érdekes, én 1 óra után tuti otthagytalak volna a francba, max egy sms-t toltam volna

fel se hívtad, vagy ő sem, hogy hol a retekbe vagy már?

2012. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
visszahívást kért, de irtam neki üzit h ne várjon rám, mert nem tudom mikor megyek..
2012. aug. 18. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!