Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik nem járnak kocsmába/diszkóba?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen férfi vagyok, lehet ilyen gondolkodású lányt találni, aki nem piál, nem bulizik? Tudom, furcsán hangzik, de nekem ilyen barátnő kellene!

2013. febr. 22. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Na várjál mindjárt kimegyek a kocsmából és megnézem.
2013. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem járok(csak ritkán)mert nincs olyan társaság.Viszont mennék ha lenne kivel.

Aki sosem piál,bulizik az álszent.Ennek semmi köze a gondolkodásmódhoz.Nem kell részegnek lenni,de ha megy az ember valamennyi kell.:)

2013. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vannak :D és de, ez egy gondolkodásmód. fölöslegesnek tartom. lenne lehetőségem menni, inni is, de nem.. vannak ilyenek.
2013. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bratilla ***** válasza:
Én soha nem megyek, a sulidiszkón kívül még egyszer sem voltam, és még az sem tetszett. A barátaim hülyének néznek, mindig próbálnak elcibálni magukkal, de valahogy nem vonz ez az egész. A piát meg nem szeretem, szintén nem tudom, mi az oka. És nem vagyok álszent, tényleg így van. Szóval vannak ilyenek. :)
2013. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sohasem járok bulizni, nem is iszok, utálom a tömeget. Otthon ülős romantikázós típus vagyok. Vannak még ilyen lányok, de szerintem elég kevés.
2013. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Őszintén sajnálom az ilyen embereket. Majd öreg korotokban fogtok rájönni, hogy elmentek a fiatal évek és nem éltetek. "Nem látom értelmét". LOL ezen meg besírtam. Aki a szórakozásban, bulizásban, kikapcsolódásban értelmet keres, annál nagy bajok lehetnek fejben. És kedves kérdező attól hogy egy lány eljár diszkóba/kocsmába nem feltétlenül rossz, vagy buta, vagy ribanc. Nem egy ilyet ismerek. 24F
2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Javítanám: arra gondoltam aki azt írta hogy fölöslegesnek tartja.
2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem érzem úgy, hogy elpocsékolnám a fiatalságom mert minden hétvégén részeg vagyok. Nem nemjárok kocsmába, se diszkóba, de nem is itthon a négy fal között töltöm a mindennapjaim. Vannak barátaim akikkel inkább a szabadban töltjük az időnket, és a barátommal is jobban el tudom tölteni az időm a diszkón kívül.:)
2013. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. Nem szeretek bulizni, mert utálom a tömeget, és nem iszom le magam a sárga földig. De attól még a barátaimmal szeretek találkozni, és velük igazán jól érzem magam, ha összejövünk egy - egy délutánra.
2013. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!