Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szomorú, hogy Zsófi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szomorú, hogy Zsófi (Éjjel nappal Budapest) viselkedése sajnos a valóságot tükrözi?

Figyelt kérdés
Korábban már kiírtam egy kérdést a témában, de most még képernyőn is lehet látni a nők egyik tipikus hibáját. Egy 10/10-es bombázó, akinek bármilyen fickója lehetne, eközben egy nyálas szépfiú rendre porig alázza és nem is tesz ellene semmit. Tudom, hogy ez csak egy sorozat, de ez a viselkedés a valóságban is gyakran megjelenik.
2013. febr. 22. 22:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Engem inkább Anikó agresszor volt palija húzott fel...


De amúgy igen Zsófi is egy buta liba, mert a srác csak ürítésre használja...


Egyik ismerősöm szokta mondani hogy a sorozat amit néz A valóságban is sokszor "megjelenik" és így igaz.

2013. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen, 11-es, ritka tapló egy fickó volt és még alattomos is. Ahogy mondják, madarat tolláról, embert barátjáról.

Egyébként maga a sorozat tényleg igénytelen, dehát a mostani emberek közül sokan nem azok?

2013. febr. 22. 22:51
 13/21 anonim ***** válasza:

Kit érdekelnek ezek az egybites véglények?

Megérdemli!

2013. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

Nem nézek ilyen sz@rokat, mert CSAK KITALÁLT HÜLYESÉG AZ EGÉSZ! Ugyanez vonatkozik: A gyanú árnyékában-ra is, a Családi titkokra is!


Szerintem te se pazarold rá az idődet!

2013. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

14-es képzeld el a barátok közt is az...ugye nem sokkolt le az infó?

Azt hiszed,hogy erre most te jöttél rá,és te vagy a világ esze?

Az elejétől fogva meg volt mondva,hogy ez egy konstruált reallity,de ha te ennyire fel vagy háborodva,akkor valószínűleg csak utólag jöttél rá.

Amúgy képzeld el a Jó Barátok sem volt valós,de inkább nem kínozlak tovább.

2013. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én csak 3 percet láttam abból a sorozatból de az a 3 perc maga volt a kénköves pokol.
2013. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
a valóságban a Kristófnak meg már ezer nője lenne, de érdekes csak Zsófival látjuk mindig
2013. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
jajjjajj el ne hidje már senki hogy ami a műsorba megjátszanak akkor olyanok a való életben ez egy írreality
2013. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Annyi esze van, mint egy marék lepkének!


Kristóf 20-szor megszívatja, akkor is visszamegy.

2013. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én is nézem :) meg a barátok koztot is. abba is pont a Zsófi a hulye :D mert nemm hagyja el a férjét, most meg kórházba kerult miatta, és ilyenek is vannak. visszatérve a kérdéshez, tényleg szomorú, de ha egyszer ennyi eszet teremtettek neki, akkor ez van... meg az is benne van, hogy akármit csinált a Kristóf (vagy a valóságban a pasik), a csaj attól még mindig szereti. egyébként ebben a sorozatban kicsit hulyeség, hogy ott a Marci, a Joe, Gábor, Lali, de mindenkinek a Kristóf kell (Zsófi, Vivi, Rita)
2013. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!