Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire taszító egy szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító egy szomorú lány?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti mennyire toleráljátok, ha egy lány, amikor megismeritek rossz passzban van, rossz időszakot él, sokat szomorú, persze van esély, sőt valószínű, hogy egy jó kapcsolatban vidám lenne, de ezt nem lehet tudni előre.

2013. febr. 9. 03:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Önmagában a hangulat nem sokat jelent.
2013. febr. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Furcsán hangzik, de nekem tetszene. Imádom a lányokat vigasztalni és engem boldoggá tesz, ha látom rajtuk, hogy miattam boldogabbak. Szerintem egy szomorú lány és egy odaadó férfi kapcsolata elég jól elmélyülhet az elején. Miért? Mert az egymással való törődés sokkal jobban megmutatkozik.
2013. febr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

ha előttem nem szomorú és nem kuka,vagyis kifejezi az érdeklődését felém,ugyanúgy,mint én felé,akkor nem taszító.

de ilyesmire ne nagyon számíts,hogy az egyik csak ad,te meg csak kapsz,mert az jár,mert olyanod van.

egy ismeretlent mi a fenéért vígasztalgassak ha nem miattam szomorú?

2013. febr. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

"egy ismeretlent mi a fenéért vígasztalgassak ha nem miattam szomorú?"


A kérdésben nem hangzott el a szomorúság oka tehát nem biztos, hogy egy másik fiú miatt szomorú. Ha más fiú van a dologban, akkor én sem vigasztalnám meg. Ha pl. a szülei miatt szomorú a lány, akkor is odamennék vigasztalni és mégsem miattam van rossz kedve.:)

2013. febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szomorúság oka: önbizalomhiány, hiányérzet, bizonytalanság
2013. febr. 9. 04:02
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Életem eddigi leghosszab párkapcsolata (majdnem 3 év) az úgy kezdödött hogy barátnöm bömbölt mert félrek*rt azakkori pasija és vmi ilyesmi volt a sztori:

"... és kiaakdtam meg iabáltam vele és kérdeztem ,hogy akkor most mi legyen a továbbiakban ,mert én szeretem. Erre azt válaszolta, hogy nem véletlenül csalt meg ő már nem szeret ugyhogy a kapcsoaltnak legyen is vége..."


kissé elnyilt a szemem amikor ezt elpityeregte nekem de utána majdnem három évig együtt voltunk... Szóval én jó jelnek veszem ha egy szomorú lány megnyilik nekem. :) Engem nem taszít. :)

2013. febr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"önbizalomhiány, hiányérzet, bizonytalanság"


Egy jó kapcsolat ezeket mind megoldja, tehát én ezt továbbra sem látom taszítónak az ebben szenvedő lányokat.

2013. febr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

ma 05:54


ehhez még annyit tennék hozzá, hogy az elmult öt évben szitne csak depressziós tinikkel votlam körülvéve úgyhogy egoizmus nélkül merem állítani, hogy tökéletesen tudom kezelni a helyzetet, mind élöben mind akár interneten keresztül is. :)

2013. febr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem taszító, sőt, számomra kifejezetten vonzó,ha egy szomorú, esetleg síró lányt vigasztalhatok, simogathatom a hátát, szorosan magamhoz ölelhetem.
2013. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha valakit érdekesnek tartok, akkor ez nem fog gátolni. Próbálnék neki segíteni, hogy minél előbb kimászhasson a gödörből.
2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!