Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám, hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám, hogy nem akar engem. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Nagy hülyeséget csináltam. Volt egy fiú, aki tetszett. Lefeküdtem vele egy buliban és persze beleszerettem. Egy darabig kerülgettük egymást, de végül megmondta, hogy nem lehet semmi köztünk. A szavai elég homályosak voltak, de valószínűleg mást szeret, de a lány nem szereti viszont. Egy barátunknak az a véleménye, hogy ha nem feküdtem volna le vele, aklor valószínűleg együtt lehetnénk. Belehalok ebbe, csak fekszem az ágyamon ls magamat vádolom. Miért nem gondolkodtam egy kicsit???? Nem véletlenül mondják, hogy ilyet nem szabad. Nem hallgattam a tapasztaltabbakra. Ha egyszerűen csak nem tetszenék neki vagy valami más külső körülmény miatt nem lehetnénk együtt, azon még túl tudnám tenni magam, de így, hogy a saját hülyeségem miatt van ez, nem tudom, hogy felejtsem el.
2013. febr. 22. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Now that's a lesson to learn.
2013. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit csinálni, ha nem kellesz neki akkor ezvan.

sajnos..

ne magadat hibáztasd szerintem.

az élet ilyen! majd jön egy másik akinek nem csak arra kellesz!!

2013. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most ne haragudj meg,hogy ezt mondom,de szerintem ha nem fekszel le vele sem lett volna belőle semmi! Ő csak szexet akart tőled,amit megkapott így már nem vagy érdekes neki! Ha pedig van más,akkor csak hiánypótlék voltál! Még egyszer bocsi,de sajnos a pasik így működnek!
2013. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy a szex nem az ő ötlete volt, egyszerűen az alkohol hatására elcsábítottam. Ő csak megcsókolt, de én tovább mentem...:((
2013. febr. 22. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj ne legyél már ennyire naiv! A férfiakat nem kell unszolni,hogy ágyba vihesd őket! Ha tényleg annyira nem szerette volna,akkor azt mondja Nem és elsétál!De könnyű préda voltál és sajnos ők pontosan ez szeretik!
2013. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nyilván a fiút sem kell félteni, ha szexről van szó. De most szerintem nem lett volna szex, ha én nem csábítom el.
2013. febr. 23. 00:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lehet! De már írtam,ha nem lett volna szex köztetek akkor sem lett volna semmi,ha őt más érdekli nem te!
2013. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, egy kicsit megnyugtattál..:-)
2013. febr. 23. 01:50
 9/9 anonim ***** válasza:

"Még egyszer bocsi,de sajnos a pasik így működnek!"

Ahogy a nők is.

2013. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!