Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm.1 éve vagyunk együtt.1 hónapja mondta ki hogy nem akar látni. Mégis minden nap rá gondolok. Hogyan tudom álmaim nőjét visszahódítani? Hogy érjem el, hogy úgy szeressen mint rég. Bizonyítani szeretnék neki de hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok. Ő 19 éves. 125 km választott el egymástól még össze nem költöztünk. Minden tökéletes volt. De később sok gondom lett. És komorabb haragosabb voltam. Nem figyeltem rá úgy, ahogy ő megérdemelte volna. Kérlek adjatok tanácsot.
2009. okt. 17. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt elcseszted:(ha mar latni se akar az mar a VEG.
2009. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanulj a hibákból és a legközelebbi kapcsolatodban próbáld ezeket elkerülni. Vagy keress olyan nőt, akik ezek a hibák nem zavarnak. Ha nem figyeltél rá a sok gondod miatt, akkor ez nem csak a te hibád, hanem az övé is. Ha segített volna a gondokban, osztozhatott volna az örömökben, úgyhogy fel a fejjel, ne emészd magad.
2009. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!